Instagram Facebook

Hotel Lázně Kostelec představuje ideální ubytování při návštěvě Zoo Zlín

The English version is available for you here.

Míříte do Zoo Zlín a přemýšlíte, kde se ubytovat, abyste to neměli do areálu Zoo daleko? Nebo vám přijede na tradiční návštěvu spojenou s procházkou po zoologické zahradě rodina, které byste rádi dopřáli příjemné ubytování? V tom případě je pro vás Hotel Lázně Kostelec u Zlína ideální volbou!

Hotel Lázně Kostelec se nachází pouhé 3 kilometry od areálu Zoo Zlín. Poskytuje komfortní ubytování s krásným výhledem do okolní přírody, rozmanité sportovní vyžití i možnost relaxace při lázeňských proceduráchpro rodiny s dětmi je skvěle vybavený. Ať už se rozhodnete navštívit zdejší vyhřívané koupaliště s vířivkami, nebo vás a vaše děti osloví hotelová restaurace s vynikající kuchyní, okouzlující terasou a prostorným dětským koutkem, pevně věříme, že si pobyt užijete.

Proč si dopřát pobyt v Hotelu Lázně Kostelec:

 • Ubytování v komfortních dvoulůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím, ledničkou a TV, případně také v rodinných studiích nebo v luxusních apartmánech (více informací a fotografií ZDE).
 • V rámci pobytu možnost výběru ze tří druhů stravování (rautová snídaně formou rautu, polopenze snídaně + večeře, plná penze snídaně + oběd + večeře). Zároveň je ubytovaným hostům i veřejnosti k dispozici hotelová restaurace (výběr ze stálého jídelního lístkudenní menu) a kavárna (káva, domácí limonády, osvěžující drinky i výběr lahodných dezertů).
 • V hotelové restauraci je k dispozici prostorný a bohatě vybavený dětský koutek, zároveň je zde pro děti připraveno také speciální dětské menu s omalovánkou. Před budovou hotelu se zároveň nachází prolézačky, trampolína i houpačky.
 • V průběhu letních prázdnin připravujeme oblíbený animační program pro děti (rozcvičky, taneční cvičení v bazénu za doprovodu hudby, opékání špekáčků, letní kino, honba za pokladem…).
 • Od května do konce září je otevřeno venkovní vyhřívané koupaliště čítající plavecký bazén, dvě vířivky, bazén pro neplavce a brouzdaliště pro děti. Pro ubytované hosty možnost zvýhodněného vstupu na koupaliště formou Relax Passu (více informací ZDE).
 • Možnost využít lázeňské procedury (koupele, masáže, zábaly) ve vyhlášených sirných Lázních Kostelec, které jsou součástí areálu – doporučujeme objednat předem na tel. 577 152 420. Nabídka volně prodejných procedur ZDE.
 • Skvělá poloha areálu (centrum baťovského Zlína vzdálené 5 km, Zoo Zlín vzdálená 3 km, zřícenina hradu Lukov 4 km apod.), která ale i přes blízkost významných turistických cílů poskytuje klid, příjemnou pohodu a nádherné výhledy do okolní přírody předhůří Hostýnských a Vizovických vrchů.
 • Ideální výchozí bod pro cyklotoulky po krásách jihovýchodní Moravy – areálem prochází cyklostezka, po které se dá pohodlně dostat jednak do Zoo Zlín, ale také do centra Zlína a dále ve směru na Uherské Hradiště. Tato cyklostezka je díky své nenáročnosti a rovinatému terénu skvělá zejména pro rodiny s dětmi.
 • Wi-Fi připojení zdarma v celém areálu.
 • Bezplatné parkování přímo u budovy hotelu.

DÍKY NAŠÍ SPOLUPRÁCI SE ZOO ZLÍN NAVÍC JEŠTĚ UŠETŘÍTE - PŘIPRAVILI JSME SI PRO VÁS TOTIŽ DVĚ SPECIÁLNÍ SLEVY NA UBYTOVÁNÍ: 

První možnost slevy se vztahuje na držitele platné dospělé nebo rodinné vstupenky do Zoo Zlín – pro ně poskytujeme slevu 10 % na ubytování.

Podmínky čerpání slevy:

 • Pokud při rezervaci pobytu předložíte (či zašlete vyfotografovanou nebo naskenovanou) platnou dospělou či rodinnou vstupenku do ZOO Zlín, obdržíte od nás slevu ve výši 10 % na ubytování.
 • Slevu lze uplatnit pouze prostřednictvím vstupenek zakoupených předem online. Lze ji uplatnit po dobu 30 dnů od zakoupení vstupenek bez závislosti na termínu pobytu. To znamená, že si můžete vstupenku koupit například v březnu na červen a do 30 dnů si rezervovat pobyt.
 • Vstupenku je nutné doložit už při rezervaci pobytu, nelze ji uplatnit zpětně v průběhu pobytu nabo po něm. Již uhrazené peníze za pobyt v Hotelu Lázně Kostelec nelze kvůli vstupence zpětně vrátit.
 • Sleva 10 % na ubytování platí pro všechny ubytované (ne pouze pro objednávajícího).
 • Slevu na jednu vstupenku nelze uplatňovat opakovaně.
 • Slevu lze využít jak na rekreační pobyt (ubytování se stravou), tak na lázeňské pobyty s procedurami. Sleva se vztahuje vždy na částku za ubytování.

Druhá možnost slevy se vztahuje na držitele platných karet Zoo Zlín Family – pro ně poskytujeme slevu 15 % na ubytování.

Podmínky čerpání slevy:

 • Pokud při rezervaci pobytu předložíte (či zašlete vyfotografovanou nebo naskenovanou) platnou kartu Zoo Zlín Family, obdržíte od nás slevu ve výši 15 % na ubytování.
 • Platnou kartu Zoo Zlín Family je nutné doložit už při rezervaci pobytu, slevu na ni nelze uplatnit zpětně po pobytu. Již uhrazené peníze za pobyt v Hotelu Lázně Kostelec nelze kvůli kartě Zoo Zlín Family zpětně vrátit.
 • Sleva 15 % na ubytování platí pro všechny ubytované (ne pouze pro objednávajícího).
 • Slevu lze využít jak na rekreační pobyt (ubytování se stravou), tak na lázeňské pobyty s procedurami. Sleva se vztahuje vždy na částku za ubytování.
 • Držitel karty Zoo Zlín Family nemusí být ubytován, aby mohla být sleva uplatněna (stačí, pokud kartu při rezervaci předloží či zašle vyfotografovanou nebo naskenovanou). Slevu tak mohou využít držitelé karet Zoo Zlín Family pro ubytování svých rodinných příslušníků či přátel, kteří za nimi přijedou kvůli návštěvě Zoo.

Pokud byste měli zájem o výhodný pobyt v Hotelu Lázně Kostelec s využítím slevy na vstupenku do Zoo Zlín nebo na kartu Zoo Zlín Family, neváhejte se obrátit na naše rezervační oddělení:

Telefon: 577 152 152, 577 152 159

E-mail: info@hotel-kostelec.cz 

Budeme se na vás moc těšit!

Chcete získávat nejnovější informace o novinkách v hotelu? Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy. *Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 10 let. Ze zasílaní newsletteru se budete moci kdykoliv odhlásit. Více informací na mailové adrese: newsletter@hotel-kostelec.cz

Sem nic nepište!