Instagram Facebook

Nový lázeňský e-shop

Narozeniny, svátky, Vánoce, výročí... Příležitostí k vymýšlení dárků pro naše blízké, kolegy i přátele má každý z nás v průběhu roku požehnaně. Pokud ale toužíte darovat něco originálního, co obdarovaného nejen potěší, ale také mu přinese možnost relaxace a zaslouženého odpočinku, máme pro Vás skvělou zprávu. 

Na našem novém lázeňském e-shopu totiž můžete takové dárky pořídit velmi snadno a rychle. Celkovou nabídku našeho e-shopu si můžete prohlédnout ZDE.

Pokud chcete vsadit na to nejcenější, co máme každý z nás - tedy na zdraví, je voucher na lázeňské procedury ideální tip na dárek, díky kterému si obdarovaní odpočinou od každodenního shonu a stresu.

Voucher na balíček procedur pro vaše nejmilejší v hodnotě 500 nebo 1 000 Kč koupíte ZDE.

 

 

V případě, že byste své blízké rádi obdarovali některým z lázeňských, rekreačních nebo golfových pobytů, můžete jim věnovat voucher na lázeňský pobyt v hodnotě 3 000 nebo 5 000 Kč. Více ZDE.

 

Naše pestrá nabídka dárkových poukazů zahrnuje také například permanentku na koupaliště nebo do finské sauny s ochlazovacím bazénkem. Milovníky kávy potěšíte poukázkami na jejich oblíbenou kávu (ať už espresso, ristretto nebo cappuccino a latte macchiato) nebo můžete zakoupit rozmanité dárkové předměty s logem lázní. To vše nabízíme ZDE.

 

Do našich lázní nejzdí jen klienti přespolní, kteří využívají i služby ubytování a stravování. Rádi naše lázně navštěvují i místní, kteří si sami užívají našich lázeňských procedur, nebu je dopřejí svým blízkým v podobě dárku. Své příbuzné nebo přátele můžete poslat do lázní na jeden den,

 

nebo jim dopřát více procedur a koupit vícedenní péči.

 

Ať už vyberete jakýkoliv z našich dárkových poukazů či dárkových předmětů, přejeme Vám, abyste si co nejvíce užili chvíle strávené společně se svými nejbližšími při oslavách Vašich životních jubileí i svátečních dní. 

 

Chcete získávat nejnovější informace o novinkách v hotelu? Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy. *Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 10 let. Ze zasílaní newsletteru se budete moci kdykoliv odhlásit. Více informací na mailové adrese: newsletter@hotel-kostelec.cz

Sem nic nepište!