Facebook

Pobyt jako dárek

Stále hledáte vhodný dárek k svátku, narozeninám nebo pod stromeček? Toužíte po něčem originálním a neotřelém, co obdarovaného určitě potěší? Vsaďte na to nejcennější! Věnujte svým blízkým kousek zdraví v podobě poukazu na lázeňský pobyt, balíček procedur, nebo věnujte peněžitý dar v podobě dárkového poukazu a volbu přenechejte obdarovanému.

POUKAZ NA POBYT z naší nabídky
Vybrali jste si z naší nabídky konkrétní pobyt, který byste chtěli věnovat svým blízkým? Není problém! Rádi Vám vystavíme darovací poukaz na hotový pobyt z naší nabídky přímo na jména obdarovaných. Vaše spokojenost je naším cílem.
Zašlete tedy na náš e-mail info@hotel-kostelec.cz poptávku s těmito informacemi: Vaše jméno a adresa, telefon a e-mail, název vybraného pobytu, požadovaný termín (alespoň kalendářní měsíc) a jméno obdarovaného. Poukaz vystavíme podle Vaše zadání a zašleme na Vaši adresu.

POUKAZ S PENĚŽITÝM DAREM
Pokud si nejste jistí výběrem konkrétního pobytu nebo jeho termínu, zvolte možnost obdarování poukazem s definovaným finančním obnosem. Je to varianta univerzální a skýtá obdarovanému možnost svobodné volby. Jeho volba bude jistě odpovídat jeho představám a tak se nemůže stát, že byste se netrefili do vkusu obdarovaného. Je zcela na Vás, jakou finanční částku budete chtít na poukaze uvést. Tyto poukazy standardně vystavujeme s platností 1 rok. Pro objednání takového poukazu stačí  zaslat na náš e-mail info@hotel-kostelec.cz poptávku a informace: Vaše jméno a adresa, telefon a e-mail, věnovanou finanční částku a jméno obdarovaného. 

 

 

Vystavení samotného poukazu, pokud je to aspoň trochu možné, preferujeme elektronicky přímo do Vašeho e-mailu. 

 

V naší recepci je možné přímo zakoupit dárkové poukazy v hodnotě 200, 1000 nebo 5000 Kč. 

 

Více informací Vám podá obchodní oddělení nebo hotelová recepce. Případně z nabídky pobytů můžete vybírat ZDE.

Tel.: 577 152 111 - recepce

Tel.: 577 152 152 - obchodní oddělení

E-mail: info@hotel-kostelec.cz

Fotogalerie

Chcete získávat nejnovější informace o novinkách v hotelu? Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy. *Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky. Ze zasílaní newsletteru se budete moci kdykoliv odhlásit. Více informací na mailové adrese: newsletter@hotel-kostelec.cz

Sem nic nepište!