Instagram Facebook

Pobyt jako dárek

Stále hledáte vhodný dárek k svátku, narozeninám nebo pod stromeček? Toužíte po něčem originálním a neotřelém, co obdarovaného určitě potěší? Vsaďte na to nejcennější! Věnujte svým blízkým kousek zdraví v podobě poukazu na lázeňský pobyt, balíček procedur nebo věnujte dárkový poukaz v určité finanční hodnotě a volbu konkrétního typu pobytu nebo procedur přenechejte na obdarovaném. Pokud byste měli o některý z dárkových poukazů zájem, můžete si prohlédnout nabídku našeho lázeňského e-shopu zde.

POUKAZ NA POBYT z naší nabídky
Vybrali jste si z naší nabídky konkrétní pobyt, který byste chtěli věnovat svým blízkým? Není problém! Rádi Vám vystavíme darovací poukaz na hotový pobyt z naší nabídky přímo na jména obdarovaných. Vaše spokojenost je naším cílem.

V případě, že byste potřebovali s výběrem pomoci nebo byste chtěli například zaplatit a vyzvednout dárkový poukaz osobně, zašlete na náš e-mail info@hotel-kostelec.cz poptávku s těmito informacemi: Vaše jméno a adresa, telefon a e-mail, název vybraného pobytu, požadovaný termín (alespoň kalendářní měsíc) a jméno obdarovaného. Poukaz vystavíme podle Vaše zadání a zašleme na Vaši adresu.

POUKAZ S PENĚŽITÝM DAREM
Pokud si nejste jistí výběrem konkrétního pobytu nebo jeho termínu, zvolte možnost obdarování poukazem s definovaným finančním obnosem. Je to varianta univerzální a obdarovanému poskytuje možnost svobodné volby, která bude jistě odpovídat jeho představám. Nemůže se tak stát, že byste se netrefili do vkusu obdarovaného. Je zcela na Vás, jakou finanční částku budete chtít na poukaze uvést. Tyto poukazy standardně vystavujeme s platností 1 rok. Pro objednání takového poukazu stačí  zaslat na náš e-mail info@hotel-kostelec.cz poptávku a informace: Vaše jméno a adresa, telefon a e-mail, věnovanou finanční částku a jméno obdarovaného.

Případně si můžete prohlédnout nabídku dárkových poukazů na našem lázeňském e-shopu zde.

 

 

Vystavení samotného poukazu, pokud je to aspoň trochu možné, preferujeme elektronicky prostřednictvím našeho lázeňského e-shopu přímo do Vašeho e-mailu. 

V naší recepci je možné přímo zakoupit dárkové poukazy v hodnotě 200, 1000 nebo 5000 Kč. 

Více informací Vám podá obchodní oddělení nebo hotelová recepce. Případně z nabídky pobytů můžete vybírat ZDE.

Tel.: 577 152 111 - recepce

Tel.: 577 152 152, 577 152 158 - obchodní oddělení

E-mail: info@hotel-kostelec.cz

Fotogalerie

Chcete získávat nejnovější informace o novinkách v hotelu? Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy. *Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 10 let. Ze zasílaní newsletteru se budete moci kdykoliv odhlásit. Více informací na mailové adrese: newsletter@hotel-kostelec.cz

Sem nic nepište!