Instagram Facebook

Příspěvek FKSP

Máte od svého zaměstnavatele nárok na využití příspěvku z Fondu kulturních a sociálních potřeb (FKSP) a přemýšlíte, kam vyrazit na dovolenou? Neváhejte a dopřejte si pobyt v Lázních Kostelec u Zlína. Ať už toužíte po relaxaci a odpočinku při lázeňských procedurách, nebo si chcete s dětmi užít aktivní dovolenou s bohatým sportovním vyžitím, kostelecký lázeňský resort je tady pro vás.

Fond kulturních a sociálních potřeb využívají státní a příspěvkové organizace jako další možnou formu benefitu pro své zaměstnance. V Lázních Kostelec můžete příspěvek z Fondu kulturních a sociálních potřeb využít na jakýkoliv pobyt – vybrat si můžete jednak komfortní hotelové ubytování se snídaní, polopenzí či plnou penzí, ale také je vám k dispozici bohatá nabídka lázeňských pobytů, které zahrnují ubytování, polopenzi a relaxační lázeňské procedury. Lázeňské pobyty jsou ideální příležitostí k relaxaci kdykoliv v průběhu celého roku. Díky blahodárným procedurám si odpočinete a zároveň dopřejete unavenému organismu potřebnou regeneraci. Celou nabídku lázeňských pobytů si můžete prohlédnout kliknutím na obrázek nebo ZDE.

Příspěvek můžete využít také na rodinnou letní dovolenou v Kostelci. Léto se v Lázních Kostelec nese ve znamení relaxace, odpočinku i aktivní dovolené. Hostům je k dispozici venkovní komplex vyhřívaných bazénů i s whirlpoolem, rodiny s dětmi si mohou užít čas strávený v našem dětském koutku i na prolézačkách před hotelovou budovou. Celý resort se navíc nachází v krásné přírodě předhůří Hostýnských a Vizovických vrchů, která přímo vybízí k procházkách. Areálem zároveň vede cyklostezka, po které se můžete snadno dostat do 3 km vzdáleného Zlína, ale také do nedaleké zoologické zahrady ZOO Lešná, která patří mezi nejkrásnější v republice. Pro zájemce je zde možnost také domluvit lekce golfu s profesionálním trenérem. Nabídku a možnost rezervace našich pokojů si můžete prohlédnout kliknutím na obrázek nebo ZDE.

Zároveň jsme si pro vás již tradičně na celé letní prázdniny připravili originální animační program pro děti i dospělé. V průběhu července a srpna se tak můžete těšit na pestrou nabídku aktivit – k dispozici jsou například taneční cvičení za doprovodu hudby ve venkovním bazénu, lukostřelba, dobrodružná honba za pokladem, pohádkový karneval, opékání špekáčků, diskotéky, výlety do okolí i hraní různých her a soutěží v areálu lázeňského resortu. Více informací k animačnímu programu je k dispozici ZDE.

Kdykoliv v průběhu pobytu můžete využít naši hotelovou restauraci se sluneční terasou a krásným výhledem do okolí, také je vám k dispozici Wi-Fi připojení zdarma a přímo v areálu se nachází prostorné bezplatné parkoviště.

Pokud byste měli zájem o pobyt v Lázních Kostelec s využítím příspěvku FKSP,

neváhejte se obrátit na naše rezervační oddělení:

Telefon: 577 152 152, 577 152 159

E-mail: info@hotel-kostelec.cz

Fotogalerie

Chcete získávat nejnovější informace o novinkách v hotelu? Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy. *Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 10 let. Ze zasílaní newsletteru se budete moci kdykoliv odhlásit. Více informací na mailové adrese: newsletter@hotel-kostelec.cz

Sem nic nepište!