Instagram Facebook

Golfové hřiště Zlín

Kostelecké hřiště, které je přírodního typu, velmi umně respektuje charakteristický ráz okolní krajiny. Snaha o citlivé zasazení hřiště do zdejší přírody byla korunována úspěchem, a tak se podařilo vybudovat funkční symbiózu mezi zvlněnými hvozdy a moderním golfovým hřištěm.

Ač by se tak mohlo na první pohled zdát, hřiště rozhodně nepatří mezi nejjednodušší. V roce 2012 se dočkalo výrazného prodloužení, čímž dosáhlo délky přes 5 kilometrů. Tímto krokem se zařadilo mezi standardně dlouhá hřiště.

Kdyby se mělo kostelecké hřiště charakterizovat jediným slovem, bylo by to výzva. Jeho kopcovitý profil a členitost jednotlivých drah může být zajímavou zkouškou trpělivosti. Vyžadují totiž zejména chladnou hlavu, rozvahu a taktické golfové uvažování. Výbušné a nerozvážné povahy hřiště snadno vytrestá. Většina greenů je lehce čitelná, ale na některé je obtížnější přístup.

Ke zdolání celého hřiště je zapotřebí jistá fyzická kondice, za kterou vás ale odmění překrásnými výhledy, bezprostředním kontaktem s okolní přírodou a pocitem uspokojení ze splnění náročné výzvy.

Kompletní informace o kosteleckém golfovém hřišti najdete na stránkách Golf Clubu Lázně Kostelec - www.gclk.cz

 

Fotogalerie

Chcete získávat nejnovější informace o novinkách v hotelu? Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy. *Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 10 let. Ze zasílaní newsletteru se budete moci kdykoliv odhlásit. Více informací na mailové adrese: newsletter@hotel-kostelec.cz

Sem nic nepište!