Instagram Facebook

Rodinná oslava, svatba, narozeniny, křtiny, třídní sraz

Plánujete rodinnou oslavu, pořádáte třídní sraz, křtiny nebo brzy oslavíte životní jubileum? A co teprve svatební hostina? Nebojte se Vaši akci svěřit do našich rukou. K dispozici máme ideální prostory, tým zkušených pracovníků a špičkové kuchaře, kteří umí připravit exotické speciality, zahraniční kuchyni, ale také českou klasiku. Dbáme na čerstvé suroviny, jedinečné receptury i okouzlující food styling.

Malá oslava v úzkém rodinném kruhu bezesporu patří mezi velmi příjemné akce, které s sebou obvykle nenesou mnoho starostí ohledně organizace. Občas ale přichází řada na velké oslavy – blíží se kulatiny, dcera se bude vdávat nebo se ozve spolužák, že by se po deseti letech rád sešel s kamarády ze základní školy. Velmi rádi Vaši akci zajistíme od A do Z. Samozřejmostí je vynikající jídlo a pití, drinky, výzdoba a hudba, ale svou oslavu můžete okořenit také zábavným programem nebo ohňostrojem – zařídíme zkrátka všechno, na co si vzpomenete. Vyčerpanou energii z oslavy můžete navíc doplnit přespáním v některém z našich hotelových pokojů, takže ani nemusíte řešit odvoz hostů do jejich domovů.

Využít se dá dvou salonků, které Vám poskytnou soukromí a příjemnou atmosféru, dále také prostor restaurace nebo velkého sálu. Vybrat si můžete podle velikosti Vaší oslavy – Červený salonek je vhodný pro akce do 20 osob, Modrý je ideální pro 35 hostů a pro velké oslavy je k dispozici hotelová Restaurace pro 70 osob nebo Club 19. jamka s kapacitou rovněž 70 osob. Pro opravdu velké oslavy je zde možnost využití Lázeňského sálu, ve kterém si pohodlně užije oslavu až 150 hostů.

Pokud byste plánovali dětskou oslavu narozenin, ideálním prostorem by mohla být naše restaurace s velkoryse prostorným a bohatě vybaveným dětským koutkem. V průběhu oslavy si tak dospělí mohou užít chvíli klidu při lahodném občerstvení a děti se mohou vydovádět v dětském koutku. Více informací ZDE.

Proč využít našich služeb?

 • strategická poloha areálu - jsme jen kousek od Zlína, ale zároveň se nacházíme v srdci přírody
 • komplexní nabídka služeb: pronájem prostor, catering, ubytování, hudba, animační program, možnost degustace vín nebo rumů, fotokoutek, koupaliště a whirlpool, možnost využít lázeňské procedury, saunu nebo golfové lekce, parkoviště zdarma
 • s profesionálními kuchaři sestavíme nabídku rautu podle Vašich představ (více info ZDE)
 • jsme schopni pro Vás zajistit animační program na klíč (včetně fotokoutku, řízené degustace vín nebo rumů, ohňostroje či lekce golfu)
 • poskytujeme ubytování v modernizovaném *** hotelu (více info ZDE)
 • pro novomanžele nebo oslavence máme k dispozici luxusní prostorné apartmá s balkonem (více info ZDE)
 • zajistíme Vám taneční večer v hotelové restauraci v kterýkoliv den
 • využít můžete také venkovní terasu s výhledem do okolí a možností grilování
 • pro děti je k dispozici prostorný a bohatě vybavený dětský koutek (více info ZDE)
 • Wi-Fi připojení je k dispozici zdarma v celém hotelu
 • parkoviště přímo u hotelu zdarma

Prostory pro Vaši akci:

   1. Červený salonek – kapacita až 20 osob

   2. Modrý salonek – kapacita až 35 osob

   3. Hotelová restaurace - kapacita až 70 osob

   4. Club 19. jamka – kapacita až 70 osob

   5. Lázeňský sál – kapacita až 150 osob

Co všechno je možné si u nás objednat, čím vším je možné Vaši oslavu obohatit a co může být součástí výzdoby pro váš slavnostní den vám může napovědět náš ceník, který najdete po rozkliknutí těchto odkazů:
Pronájmy prostor
Doplňkové služby
Catering
Skladba rautu

Nezáleží na tom, o jakou oslavu se jedná, naším cílem je Vaše spokojenost.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Telefony:

577 152 111 - recepce

577 152 152 - obchodní oddělení

577 152 154 - provozní oddělení

E-mail:

info@hotel-kostelec.cz

provoz@hotel-kostelec.cz

Chcete získávat nejnovější informace o novinkách v hotelu? Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy. *Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 10 let. Ze zasílaní newsletteru se budete moci kdykoliv odhlásit. Více informací na mailové adrese: newsletter@hotel-kostelec.cz

Sem nic nepište!