Facebook

Rodinná oslava, svatba, narozeniny, křtiny, třídní sraz

Plánujete rodinnou oslavu, pořádáte třídní sraz, křtiny nebo brzy oslavíte životní jubileum? A co teprve svatební hostina? Nebojte se Vaši akci svěřit do našich rukou. K dispozici máme ideální prostory, tým zkušených pracovníků a špičkové kuchaře, kteří umí připravit exotické speciality, zahraniční kuchyni, ale také českou klasiku. Dbáme na čerstvé suroviny, jedinečné receptury i okouzlující food styling.

Malá oslava v úzkém rodinném kruhu bezesporu patří mezi velmi příjemné akce, které obvykle nedají moc práce ohledně organizace. Občas ale přichází řada na velké oslavy – blíží se kulatiny, dcera se bude vdávat, nebo se ozve spolužák, že by se po deseti letech rád sešel s kamarády ze základní školy. Velmi rádi Vaši akci zajistíme od A do Z. Samozřejmostí je vynikající jídlo a pití, drinky, výzdoba a hudba, ale svou oslavu můžete okořenit také zábavným programem, nebo ohňostrojem – zařídíme zkrátka všechno, na co si vzpomenete. Vyčerpanou energii z oslavy můžete navíc doplnit přespáním v některém z našich hotelových pokojů.

Využít se dá dvou salonků, které Vám poskytnou soukromí a příjemnou atmosféru, dále také restaurace, nebo velký sál. Vybrat si můžete podle velikosti Vaší oslavy – Zelený salonek s kapacitou do 10 osob, Červený salonek je vhodný pro akce do 20 osob, Modrý je ideální pro 35 hostů, pro velké oslavy je k dispozici hotelová Restaurace pro 70 osob nebo Club 19. jamka s kapacitou rovněž 70 osob. Pro opravdu velké oslavy je zde možnost využití Lázeňského sálu, ve kterém si pohodlně užije oslavu až 150 hostů.

Proč využít našich služeb?

- s profesionálními kuchaři sestavíme nabídku rautu podle Vašich představ

- jsme schopni pro Vás zajistit animační program na klíč, jeho součástí může být například i ohňostroj či lekce golfu

- Wi-Fi připojení je k dispozici zdarma v celém hotelu

- zároveň poskytujeme ubytování v modernizovaném *** hotelu

- parkoviště přímo u hotelu zdarma

- zajistíme Vám taneční večer v hotelové restauraci v kterýkoliv den

- můžete využít také venkovní terasu s výhledem do okolí a možností grilování

Prostory pro Vaši akci:

- Zelený salonek - kapacita až 10 osob

- Červený salonek – kapacita až 20 osob

- Modrý salonek – kapacita až 35 osob

- Hotelová restaurace - kapacita až 70 osob

- Club 19. jamka – kapacita až 70 osob

- Lázeňský sál – kapacita až 150 osob

Co všechno je možné si u nás objednat, čím vším je možné Vaši oslavu obohatit, co může být součástí výzdoby pro váš slavnostní den vám může napovědět náš ceník, který najdete po rozkliknutí těchto odkazů:
Pronájmy prostor
Doplňkové služby
Catering
Skladba rautu

Nezáleží na tom, o jakou oslavu se jedná, naším cílem je Vaše spokojenost.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Telefony:

577 152 111 - recepce

577 152 152 - obchodní oddělení

577 152 154 - provozní oddělení

E-mail:

info@hotel-kostelec.cz

provoz@hotel-kostelec.cz

Přiložené soubory

Název souboruTypVelikost
nabidka-raut-02-1.pdf dokument PDF42.89 kB
Chcete získávat nejnovější informace o novinkách v hotelu? Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy. *Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky. Ze zasílaní newsletteru se budete moci kdykoliv odhlásit. Více informací na mailové adrese: newsletter@hotel-kostelec.cz

Sem nic nepište!