Facebook

Rodinná oslava, svatba, narozeniny, křtiny, třídní sraz

Plánujete rodinnou oslavu, pořádáte třídní sraz, křtiny nebo brzy oslavíte životní jubileum? A co teprve svatební hostina? Nebojte se Vaši akci svěřit do našich rukou. K dispozici máme ideální prostory, tým zkušených pracovníků a špičkové kuchaře, kteří umí připravit exotické speciality, zahraniční kuchyni, ale také českou klasiku. Dbáme na čerstvé suroviny, jedinečné receptury i okouzlující food styling.

Malá oslava v úzkém rodinném kruhu bezesporu patří mezi velmi příjemné akce, které s sebou obvykle nenesou mnoho starostí ohledně organizace. Občas ale přichází řada na velké oslavy – blíží se kulatiny, dcera se bude vdávat nebo se ozve spolužák, že by se po deseti letech rád sešel s kamarády ze základní školy. Velmi rádi Vaši akci zajistíme od A do Z. Samozřejmostí je vynikající jídlo a pití, drinky, výzdoba a hudba, ale svou oslavu můžete okořenit také zábavným programem nebo ohňostrojem – zařídíme zkrátka všechno, na co si vzpomenete. Vyčerpanou energii z oslavy můžete navíc doplnit přespáním v některém z našich hotelových pokojů, takže ani nemusíte řešit odvoz hostů do jejich domovů.

Využít se dá dvou salonků, které Vám poskytnou soukromí a příjemnou atmosféru, dále také prostor restaurace nebo velkého sálu. Vybrat si můžete podle velikosti Vaší oslavy – Červený salonek je vhodný pro akce do 20 osob, Modrý je ideální pro 35 hostů a pro velké oslavy je k dispozici hotelová Restaurace pro 70 osob nebo Club 19. jamka s kapacitou rovněž 70 osob. Pro opravdu velké oslavy je zde možnost využití Lázeňského sálu, ve kterém si pohodlně užije oslavu až 150 hostů.

Proč využít našich služeb?

    - s profesionálními kuchaři sestavíme nabídku rautu podle Vašich představ

    - jsme schopni pro Vás zajistit animační program na klíč (včetně ohňostroje či lekce golfu)

    - Wi-Fi připojení je k dispozici zdarma v celém hotelu

    - zároveň poskytujeme ubytování v modernizovaném *** hotelu

    - parkoviště přímo u hotelu zdarma

    - zajistíme Vám taneční večer v hotelové restauraci v kterýkoliv den

    - můžete využít také venkovní terasu s výhledem do okolí a možností grilování

Prostory pro Vaši akci:

   1. Červený salonek – kapacita až 20 osob

   2. Modrý salonek – kapacita až 35 osob

   3. Hotelová restaurace - kapacita až 70 osob

   4. Club 19. jamka – kapacita až 70 osob

   5. Lázeňský sál – kapacita až 150 osob

Co všechno je možné si u nás objednat, čím vším je možné Vaši oslavu obohatit a co může být součástí výzdoby pro váš slavnostní den vám může napovědět náš ceník, který najdete po rozkliknutí těchto odkazů:
Pronájmy prostor
Doplňkové služby
Catering
Skladba rautu

Nezáleží na tom, o jakou oslavu se jedná, naším cílem je Vaše spokojenost.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Telefony:

577 152 111 - recepce

577 152 152 - obchodní oddělení

577 152 154 - provozní oddělení

E-mail:

info@hotel-kostelec.cz

provoz@hotel-kostelec.cz

Přiložené soubory

Název souboruTypVelikost
nabidka-raut-02-1.pdf dokument PDF42.89 kB
Chcete získávat nejnovější informace o novinkách v hotelu? Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy. *Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky. Ze zasílaní newsletteru se budete moci kdykoliv odhlásit. Více informací na mailové adrese: newsletter@hotel-kostelec.cz

Sem nic nepište!