Facebook

Aktuality nejen z golfu

Zkrácení provozní doby koupaliště 14.6. 05.06.2019

Z důvodu konání hudební produkce v areálu koupaliště dne 14.6.2019 je provozní doba koupaliště pro veřejnost zkrácena do 17.30 hod.

Léto naplno s celou rodinou u nás v Kosteleci 15.05.2019

Pro celé letní prázdniny jsme pro vás připravili originální animační program.

Žehnání pramenům v neděli 12. května se ruší. 10.05.2019

Je nám to velice líto, ale vzhledem k velmi nepříznivé předpovědi počasí jsme nuceni venkovní nedělní akci - Žehnání pramenům - zrušit. Děkujeme za pochopení. O případném náhradním termínu budeme informovat.

Žehnání pramenům v neděli 12. května 04.05.2019

12. května slavnostně zahájíme novou lázeňskou sezónu žehnáním našim léčivým sirným pramenům. Oficiální zahájení akce proběhne v 15 hodin, poté proběhne samotný obřad žehnání pramenům a následovat bude slavnostní bohoslužba a májová pobožnost.

Venkovní koupaliště zahájilo provoz 01.05.2019

Také jste se nemohli dočkat, kdy se budete moc vykoupat v příjemně teplé vodě našeho bazénu? Tak pro vás máme dobrou zprávu, od května je areál koupaliště opět v provozu.

Reference našich zákazníků

Máte moc hezké a hlavně kvalitní lázně. Opravdu nám to moc pomohlo a hlavně po vaší návštěvě jsem se začal konečně učit hrát golf.

Tomáš Matonoha a Lucie Benešová
Chcete získávat nejnovější informace o novinkách v hotelu? Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy. *Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky. Ze zasílaní newsletteru se budete moci kdykoliv odhlásit. Více informací na mailové adrese: newsletter@hotel-kostelec.cz

Sem nic nepište!