Instagram Facebook

Vstupné na koupaliště

Návštěvníci areálu koupaliště si mohou užít plavecký bazén (délky 25 metrů), bazén pro neplavce (hloubka 20-75 centimetrů) a kruhové brouzdaliště pro nejmenší. Od 1.5. je oficiálně spuštěn velký plavecký bazén a zbývající bazény se spouští v závislosti na venkovní teplotě, nejpozději však v průběhu června. 

Všechny bazény jsou vyhřívané nejčastěji na teplotu 28 a více stupňů. Voda ve vířivkách se ohřívá na teplotu 40 oC.

Klienti ubytovaní v Hotelu Lázně Kostelec mohou navíc využít velmi výhodné Sportovní karty a za vstup do areálu koupaliště tak zaplatí pouze zlomek ceny vstupného. Sportovní kartu je možné zakoupit v hotelové recepci.

 

Provozní doba koupaliště je denně 9:00 - 19:00 hodin, v měsících červenec a srpen 9:00 - 20:00 hodin.

 

Ceny vstupného:

 
Cena / 1 hodina
do 14.00 hod
Cena / 1 hodina
od 14.00 hod
Cena za celý den

Všední den 100,- 120,- 270,-
Sobota, neděle, svátek 120,- 120,- 270,-
Děti do 6 let 40,- 40,- 100,-
Děti 6 - 15 let 60,- 60,- 150,-

 

Ceny vstupného jsou stanoveny s ohledem na to, že koupaliště v Kostelci je soukromé, provozovatel nepobírá na provoz koupaliště žádné dotace a jeho provoz tudíž není financován daňovými poplatníky.

Před vstupem do areálu je nutné uhradit zálohu ve výši celodenního vstupného. Pokud naše koupaliště opustíte dříve, než dojde k vyčerpání celodenního vstupného, vrátíme Vám zbývající částku spravedlivě a přesně podle toho, kolik času jste na našem koupališti strávili.

 

V měsících květen, červen a září jsou služby v areálu koupaliště omezené. Cena vstupného se vzhledem k nákladům na ohřev vody v těchto měsících nemění.

Po skončení plavecké sezóny zůstávají v provozu venkovní vyhřívané vířivky. Provozní dobu vířivek mimo sezónu pravidelně aktualizujeme a ověřit si ji můžete v hotelové recepci. Ubytovaní mají v tomto období vstup do vířivek zdarma a hosté zvenku zaplatí vstupné v hotelové recepci.  

 

Sportovní karta (pouze pro ubytované) 350,- 3 dny
  550,- 5 dní
  700,- 7 dní

S těmito sportovními kartami můžete kromě koupaliště využívat i další sportoviště a zahrát si tak například tenis, minigolf, pétaque nebo stolní tenis. Zároveň můžete využít blahodárných účinků finské sauny, která se nachází uvnitř hotelu.

 

Změna cen vyhrazena pro Hotel Lázně Kostelec!

Chcete získávat nejnovější informace o novinkách v hotelu? Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy. *Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 10 let. Ze zasílaní newsletteru se budete moci kdykoliv odhlásit. Více informací na mailové adrese: newsletter@hotel-kostelec.cz

Sem nic nepište!