Instagram Facebook

Vstupné na koupaliště

Návštěvníci areálu koupaliště si mohou užít plavecký bazén (délky 25 metrů), bazén pro neplavce (hloubka 20-75 centimetrů) a kruhové brouzdaliště pro nejmenší. Od 1.5. je oficiálně spuštěn velký plavecký bazén a zbývající bazény se spouští v závislosti na venkovní teplotě, nejpozději však v průběhu června. Klienti ubytovaní v Hotelu Lázně Kostelec mohou navíc využít velmi výhodné Sportovní karty a za vstup do areálu koupaliště tak zaplatí pouze zlomek ceny vstupného. Sportovní kartu je možné zakoupit v hotelové recepci.

 

Ceny vstupného:

 
Cena / 1 hodina
do 14.00 hod
Cena / 1 hodina
od 14.00 hod
Cena za celý den

Všední den 100,- 120,- 270,-
Sobota, neděle, svátek 120,- 120,- 270,-
Děti do 6 let 40,- 40,- 100,-
Děti 6 - 15 let 60,- 60,- 150,-

 

Ceny vstupného jsou stanoveny s ohledem na to, že koupaliště v Kostelci je soukromé, provozovatel nepobírá na provoz koupaliště žádné dotace a jeho provoz tudíž není financován daňovými poplatníky.

Před vstupem do areálu je nutné uhradit zálohu ve výši celodenního vstupného. Pokud naše koupaliště opustíte dříve, než dojde k vyčerpání celodenního vstupného, vrátíme Vám zbývající částku spravedlivě a přesně podle toho, kolik času jste na našem koupališti strávili.

 

V měsících květen, červen a září jsou služby v areálu koupaliště omezené. Cena vstupného se vzhledem k nákladům na ohřev vody v těchto měsících nemění.

 

Sportovní karta (pouze pro ubytované) 300,- 3 dny
  450,- 5 dní
  650,- 7 dní

S těmito sportovními kartami můžete kromě koupaliště využívat i další sportoviště a zahrát si tak například tenis, minigolf, pétaque nebo stolní tenis. Zároveň můžete využít blahodárných účinků finské sauny, která se nachází uvnitř hotelu.

 

Provozní doba koupaliště je denně 9:00 - 19:00 hodin, v měsících červenec a srpen 9:00 - 20:00 hodin.

 

Změna cen vyhrazena pro Hotel Lázně Kostelec!

Chcete získávat nejnovější informace o novinkách v hotelu? Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy. *Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 10 let. Ze zasílaní newsletteru se budete moci kdykoliv odhlásit. Více informací na mailové adrese: newsletter@hotel-kostelec.cz

Sem nic nepište!