Instagram Facebook

Celoroční dotyk osvěžení v Kostelci

Venkovní bazénový areál je velmi prostorný a nabízí úchvatný výhled do krajiny. Čítá plavecký bazén dlouhý 25 metrů, bazén pro neplavce s hloubkou 20 až 75 centimetrů, whirlpool a kruhové brouzdaliště pro nejmenší.

Všechny bazény jsou vyhřívané. Komplex je otevřený od května do konce září. Od 1.5. je oficiálně otevřen velký plavecký bazén a zbývající bazény se spouští v závislosti na venkovní teplotě, nejpozději však v průběhu června.

V průběhu letní sezóny probíhá každý den na koupališti, ale také mimo něj, zábavný animační program pro děti i dospělé se zkušenými animátory.

Pro Vaše osvěžení a občerstvení můžete využít bufet s širokou nabídkou limonád, ledových káv, zmrzlin a jídel. 

K dispozici jsou Vám také lehátka okolo bazénů, sprchy, toalety, převlékárny a Vaše ratolesti si mohou užít houpačky v dolní části areálu, kde se také nachází stanové přístřešky proti slunci. U plavčíka jsou zároveň dostupné pomůcky pro neplavce.

Fotogalerie

Chcete získávat nejnovější informace o novinkách v hotelu? Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy. *Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 10 let. Ze zasílaní newsletteru se budete moci kdykoliv odhlásit. Více informací na mailové adrese: newsletter@hotel-kostelec.cz

Sem nic nepište!