Instagram Facebook

Dětský koutek

Kam s dětmi ve Zlíně? Pro maminky s dětmi jsme si připravili bohatě vybavený dětský koutek. Dětský koutek je propojený s restaurací, rodiče si tak mohou dopřát chvilku klidu u lahodné kávy a třeba u čokoládového dortu s malinami podle předního českého cukráře Josefa Maršálka nebo u panna cotty s mangem, ale stále mohou zůstat v kontaktu se svými dětmi.

Koutek je k dispozici ubytovaným hostům, ale také rodinám s dětmi z řad veřejnosti. Maminky s dětmi zároveň mohou přijít využít dětský koutek i před otevírací dobou restaurace. Velkoryse prostorný koutek totiž přímo navazuje na lobby s recepcí, která je otevřená 24 hodin denně. Maminky s dětmi si tak mohou užít poklidné ráno i dopoledne v dětském koutku. Než se otevře restaurace a kavárna, mohou se občerstvit v našem automatu na kávu i horkou čokoládu nebo si mohou na recepci zakoupit bohatou hotelovou snídani. Po otevření restaurace už si mohou dopřát jakoukoliv dobrotu z naší kuchyně. Součástí naší nabídky je nově také speciální dětské menu s omalovánkami.

Hračky v dětském koutku pravidelně doplňujeme a obměňujeme - pestrá nabídka hraček tak zahrnuje například oblíbenou kuchyňku s nádobím, různé druhy i velikosti autíček, panenku v postýlce i s pečující sadou pro každou malinkou budoucí maminku, kostičky, dřevěné kroužky i tabuli s křídami, rozmanité omalovánky s pastelkami, posezení u stolečku i s kobercem s nestárnoucím potiskem cest a silnic.

Restaurace s dětským koutkem je tak ideální pro uspořádání dětské oslavy narozenin, rodinné sešlosti u příležitosti jubilea některého z prarodičů nebo pro setkání s přáteli a jejich dětmi. Zatímco si dospělí mohou užít vynikající jídla z naší kuchyně, lahodnou kávu se zákuskem nebo některou z našich domácích limonád, děti mohou po celou dobu dovádět, skotačit a hrát si.

Ať už se jedná o dětskou oslavu, rodinné posezení nebo sraz s bývalými spolužačkami, pevně věříme, že si akci v naší restauraci díky dětskému koutku užijí všichni zúčastnění - děti, rodiče i prarodiče. 

Pokud byste měli o uspořádání oslavy v naší restauraci s dětským koutkem zájem, neváhejte se obrátit na provozní oddělení:

Telefon: 577 152 154

E-mail: provoz@hotel-kostelec.cz

Chcete získávat nejnovější informace o novinkách v hotelu? Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy. *Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 10 let. Ze zasílaní newsletteru se budete moci kdykoliv odhlásit. Více informací na mailové adrese: newsletter@hotel-kostelec.cz

Sem nic nepište!