Instagram Facebook

O hotelu

Pro kostelecký areál hotelu, lázní a golfového hřiště je význačná jedinečná poloha. Celý komplex se totiž stal dominantou krásné přírody, která je typická pro předhůří Hostýnských a Vizovických vrchů. Na své si přijde každý – pro milovníky rušného městského života je tu velmi dobře dostupný Zlín (vzdálený pouhé tři kilometry), zatímco klidné povahy si jistě oblíbí procházky mírně zvlněnými hvozdy. Novinkou je přítomnost milých animátorek v průběhu letních měsíců, které vymýšlí zábavný program pro děti i dospělé.

Areál nabízí celoroční možnosti vyžití při víkendových, týdenních i vícedenních rekreacích, rekondičních pobytech nebo při lázeňské léčbě pohybového aparátu a kožních onemocnění. Každý návštěvník si může vybrat z široké palety blahodárných procedur, rozmanitých sportů a v neposlední řadě také stravování. Ať už zavítá pouze na snídani či na vydatnou večeři anebo se nechá hýčkat plnou penzí – vše je v nabídce.

Hotel má celkem šest podlaží. V suterénu se nachází restaurace v golfovém stylu, sauna a golfový klub. V prvním podlaží je recepce a jídelna, dále kavárna s dětským koutkem, dva salonky a další restaurace s terasou, která nabízí krásný výhled na okolí. Pro snadnější a rychlejší pohyb po hotelových prostorech je k dispozici výtah. Ve zbylých čtyřech patrech se nachází hotelové pokoje, v posledním navíc také ordinace lékaře a rehabilitační oddělení. Hotel má v současné době  88 pokojů. Všechny mají své sociální zařízení (WC, umyvadlo, vana) a většina nabízí možnost jedné až dvou přistýlek. Pro Vaše pohodlí je na každém pokoji k dispozici lednice a bezplatné připojení k hotelové Wi-Fi.

Dvoulůžkových pokojů je 83, nově zrekonstruovaná čtyřlůžkové studia jsou 2 a možnost ubytování doplňují také 3 luxusní prostorné dvoulůžkové apartmány disponující balkóny, u každého je možnost dvou přistýlek.

Hosté mohou vybírat z pestré nabídky hotelových sportovišť. Ta zahrnuje multifunkční sportoviště s asfaltovým povrchem pro tenis nebo nohejbal, pétanque nebo vyhřívané venkovní bazény včetně whirlpoolu a dětského brouzdaliště, které jsou v provozu od května do října. Dále je zde možnost využít minigolfové hřiště, finskou saunu s ochlazovacím bazénkem a v neposlední řadě také devítijamkové golfové hřiště. K němu patří i cvičná louka, tříjamková akademie a vnitřní cvičná odpaliště.

Na hotelové recepci si hosté mohou půjčit potřebné nářadí ke všem sportovištím (tenisové rakety a míčky, fotbalový a volejbalový míč, také horská kola nebo třeba společenské hry). V golfovém klubu je samozřejmostí zapůjčení golfových holí, míčků a pro zájemce je možnost objednat si lekci s profesionálním trenérem golfu. Pro milovníky táboráků je celoročně k dispozici ohniště s posezením, dříví a bodce na buřty.

Chcete získávat nejnovější informace o novinkách v hotelu? Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy. *Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 10 let. Ze zasílaní newsletteru se budete moci kdykoliv odhlásit. Více informací na mailové adrese: newsletter@hotel-kostelec.cz

Sem nic nepište!