Instagram Facebook

Pronájmy prostor

Ve SPA & GOLF Resortu Kostelec si můžete pro svou svatbu, rodinnou oslavu, sraz spolužáků nebo pro jinou významnou událost vybrat například některý ze dvou salonků, které vám poskytnou soukromí a příjemnou atmosféru, dále je k dispozici také golfová i hotelová restaurace nebo lázeňský sál s velkou kapacitou. Zvolit tak můžete podle velikosti vaší akce – Červený salonek je vhodný pro akce do 20 osob, Modrý je ideální pro 35 hostů, pro velké oslavy je k dispozici hotelová restaurace PANORAMA pro 110 osob nebo Restaurace 19. jamka v přízemí s kapacitou 70 osob. Pro opravdu velké oslavy je zde možnost využití Lázeňského sálu, ve kterém si pohodlně užije oslavu až 150 hostů.

Prostory pro Vaši akci:

1. Červený salonek – kapacita až 20 osob

2. Modrý salonek – kapacita až 35 osob

3. Hotelová restaurace PANORAMA - kapacita až 110 osob

4. Restaurace 19. jamka – kapacita až 70 osob

5. Lázeňský sál – kapacita až 150 osob

Pro nejmenší hosty jsme si připravili také prostorný a bohatě vybavený dětský koutek propojený s hotelovou restaurační kavárnou, kde si mohou děti hrát například s oblíbenou kuchyňkou s nádobím, různými autíčky, panenkou v postýlce nebo s rozmanitými omalovánkami s pastelkami. Rodiče si tak mohou užít oslavné veselí a zároveň mohou zůstat v kontaktu se svými dětmi hrajícími si v dětském koutku. Více informací o dětském koutku naleznete ZDE.

Cena nájmu je smluvní a záleží na konzumaci v průběhu pronájmu. Zahrnuje nejen samotný nájem, ale také přípravu tabule (na výběr je buď základní* nebo slavnostní** tabule) a použití ubrusů. Konkrétní ceny a kalkulace vám rádi sdělíme na informativní schůzce.

Pokud byste měli o uspořádání slavnostní oslavy, svatby nebo srazu spolužáků v některém z našich salonků, neváhejte se obrátit na provozní oddělení:

Telefon: 577 152 154

E-mail: provoz@hotel-kostelec.cz

 

 * V ceně je sestavení tabule, založení ubrusů, skleniček, talířů, příborů, bílých ubrousků. K této základní tabuli je možné využít vlastní dekorativní aranžmá. V takovém případě si je klient sám dodá, instaluje a uklidí v době pronájmu.

** Cena zahrnuje základní tabuli a k tomu navíc náročnější slavnostní dekorace stolů, svíce, zlatá organza, designové doplňky, vázy, barevné ubrousky… Květinové výzdoby jsou možné po vzájemné dohodě - pokud byste měli zájem o doporučení či koordinaci, spolupracujeme například s květinářstvím Srdce venkova ze Štípy nebo s Květinářstvím Kašava. 

Fotogalerie

Chcete získávat nejnovější informace o novinkách v hotelu? Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy. *Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 10 let. Ze zasílaní newsletteru se budete moci kdykoliv odhlásit. Více informací na mailové adrese: newsletter@hotel-kostelec.cz

Sem nic nepište!