Facebook

Pronájmy prostor

Pro vaši svatbu nebo jinou významnou událost je potřeba zvolit ten správný prostor. Využít se ve SPA & GOLF Resortu Kostelec dá dvou salonků, které vám poskytnou soukromí a příjemnou atmosféru, dále také club i restaurace nebo velký sál s větší kapacitou. Vybrat si můžete podle velikosti vaší oslavy – Červený salonek je vhodný pro akce do 20 osob, Modrý je ideální pro 35 hostů, pro velké oslavy je k dispozici hotelová restaurace pro 70 osob nebo Restaurace 19. jamka s kapacitou rovněž 70 osob. Pro opravdu velké oslavy je zde možnost využití Lázeňského sálu, ve kterém si pohodlně užije oslavu až 150 hostů.

Pro nejmenší hosty jsme si připravili také prostorný a bohatě vybavený dětský koutek propojený s hotelovou restaurační kavárnou, kde si mohou děti hrát například s oblíbenou kuchyňkou s nádobím, různými druhy i velikostmi autíček, panenkou v postýlce i s pečující sadou pro každou malinkou budoucí maminku, kostičkami, dřevěnými kroužky i tabulí s křídami, rozmanitými omalovánkami s pastelkami, posezení u stolečku i s kobercem s nestárnoucím potiskem cest a silnic. Rodiče si tak mohou užít oslavné veselí a zároveň mohou zůstat v kontaktu se svými dětmi hrajícími si v dětském koutku. Více informací o dětském koutku naleznete ZDE.

Cena nájmu není sice nikterak dominantní položkou na svatebním účtu, ale protože chceme být transparentní, uvádíme všechny položky, ze kterých se konečná cena nájmu skládá.

 

Cena nájmu:

Pronajímaný prostor Cena samotného nájmu*
Salonek červený, kapacita 15-20 osob 2500 Kč
Salonek modrý, kapacita 25-35 osob 4000 Kč
Salonek 19. jamka, kapacita 40-70 osob 6000 Kč
Hotelová restaurace, kapacita 40-70 osob 6000 Kč
Lázeňský sál, kapacita 80 - 150 osob 10000 Kč

 

* Cena pronájmu je na jeden den. V případě použití ubrusů bude účtováno 80 Kč za jeden ubrus.

Tento samotný nájem je pro účely svatby nebo slavnostní hostiny potřeba doplnit o některou ze dvou variant založení tabule. 

 

Cena přípravy tabule: 

Pronajímaný prostor Cena základní tabule** Cena slavnostní tabule***
Salonek červený 1000 Kč 2500 Kč
Salonek modrý 1500 Kč 4000 Kč
Salonek 19. jamka 2000 Kč 6000 Kč
Hotelová restaurace 2000 Kč 6000 Kč
Lázeňský sál 4000 Kč 10000 Kč

 

** V ceně je sestavení tabule, založení ubrusů, skleniček, talířů, příborů, bílých ubrousků. K této základní tabuli je možné využít vlastní dekorativní aranžmá. V takovém případě si je klient sám dodá, instaluje a uklidí v době pronájmu.

*** Cena zahrnuje základní tabuli a k tomu navíc náročnější slavnostní dekorace stolů, svíce, zlatá organza, designové doplňky, barevné ubrousky… Květinové výzdoby jsou možné po vzájemné dohodě.

 

 

Fotogalerie

Chcete získávat nejnovější informace o novinkách v hotelu? Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy. *Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 10 let. Ze zasílaní newsletteru se budete moci kdykoliv odhlásit. Více informací na mailové adrese: newsletter@hotel-kostelec.cz

Sem nic nepište!