Instagram Facebook

Restaurace, denní kavárna, bar

Rádi si vychutnáte svou oblíbenou kávu v klidném a příjemném prostředí? Nebo byste si raději užili skleničku dobrého vína s přáteli? V Hotelu Kostelec je hned několik restaurací a barů, kde můžete posedět u vynikajícího jídla se sklenkou moravského vína nebo si můžete užít chvíli jen pro sebe u čerstvé kávy s lahodným zákuskem.

Hotelová restaurace v přízemí nabízí nejrůznější speciality zahraniční kuchyně i tradiční českou klasiku. Nechejte se zlákat zajímavými kombinacemi, které můžete doplnit nápoji z naší nabídky. Ta zahrnuje mimo jiné také koktejly, domácí limonády, kvalitní italskou kávu značky Piacetto a lahodná vína od společnosti Vinum Bonum, specialisty na moravská vína. Samozřejmostí je pravidelné polední menu s výběrem ze čtyř až šesti jídel. Od dubna do října je navíc k dispozici prostorná terasa s nádherným výhledem do krajiny. Na terase je nabízen stejný sortiment jako v restauraci.

Hned vedle restaurace se nachází příjemná restaurační kavárna, která přímo vybízí k posezení u kávy a lákavého dortíku, voňavého čaje nebo u skleničky vína, zároveň si zde hosté mohou objednat také jídlo z restaurace. Posezení v kavárně je ideální volba také pro milovníky sportovních přenosů díky LCD televizi nad barem. Zároveň zde mohou trávit čas rodiny s dětmi - součástí kavárny je totiž plně vybavený dětský koutek s hračkami pro naše nejmenší.

Koutek je k dispozici ubytovaným hostům, ale také rodinám s dětmi z řad veřejnosti. Maminky s dětmi zároveň mohou přijít využít dětský koutek i před otevírací dobou restaurace. Velkoryse prostorný koutek totiž přímo navazuje na lobby s recepcí, která je otevřená 24 hodin denně. Maminky s dětmi si tak mohou užít poklidné ráno i dopoledne v dětském koutku. Než se otevře restaurační kavárna, mohou se občerstvit v našem automatu na kávu i horkou čokoládu nebo si mohou na recepci zakoupit bohatou hotelovou snídani. Po otevření restaurace už si mohou dopřát jakoukoliv dobrotu z naší kuchyně.

Hračky v dětském koutku pravidelně doplňujeme a obměňujeme - pestrá nabídka hraček tak zahrnuje například oblíbenou kuchyňku s nádobím, různé druhy i velikosti autíček, panenku v postýlce i s pečující sadou pro každou malinkou budoucí maminku, kostičky, dřevěné kroužky i tabuli s křídami, rozmanité omalovánky s pastelkami, posezení u stolečku i s kobercem s nestárnoucím potiskem cest a silnic.

Restaurační kavárna s dětským koutkem je tak ideální pro uspořádání dětské oslavy narozenin, rodinné sešlosti u příležitosti jubilea některého z prarodičů nebo pro setkání s přáteli a jejich dětmi. Zatímco si dospělí mohou užít vynikající jídla z naší kuchyně, lahodnou kávu se zákuskem nebo některou z našich domácích limonád, děti mohou po celou dobu dovádět, skotačit a hrát si. Více informací o dětském koutku a dětských oslavách ZDE.

Restaurace 19. jamka, která se nachází o patro níže, je stylizována do golfového prostředí. Rovněž zde si můžete vybrat ze stálého jídelního lístku nebo si dát polední menu a čerstvou kávu. K restauraci přiléhá venkovní posezení s výhledem na koupaliště a na první jamku kosteleckého golfového hřiště. Za skleněným průhledem můžete nahlédnout na vnitřní cvičné odpaliště a velký green se šesti jamkami. V restauraci najdete posezení u stolů nebo v boxech. Restaurace je otevřená v sezóně (květen - září) a také na vyžádání při pořádání akcí.

Do jídelního lístku můžete nahlédnout ZDE

 

 

Uložit

Chcete získávat nejnovější informace o novinkách v hotelu? Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy. *Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 10 let. Ze zasílaní newsletteru se budete moci kdykoliv odhlásit. Více informací na mailové adrese: newsletter@hotel-kostelec.cz

Sem nic nepište!