Facebook

Restaurace, denní kavárna, bar

Rádi si vychutnáte svou oblíbenou kávu v klidném a příjemném prostředí? Nebo byste si raději užili skleničku dobrého vína s přáteli? V Hotelu Kostelec je hned několik restaurací a barů, kde můžete posedět u vynikajícího jídla se sklenkou moravského vína, nebo u čerstvé kávy s lahodným zákuskem.

Hotelová restaurace v přízemí nabízí nejrůznější speciality, českou klasiku a nově také fit recepty pro zdravý životní styl. Nechejte se zlákat zajímavými kombinacemi, které můžete doplnit nápoji z naší nabídky. Ta zahrnuje také koktejly, domácí limonády, kvalitní italskou kávu značky Piacetto a v neposlední řadě také různorodá vína od společnosti Vinum Bonum, specialisty na moravská vína. Samozřejmostí je pravidelné polední menu s výběrem ze čtyř až šesti jídel. Od dubna do října je navíc k dispozici rozlehlá terasa s nádherným výhledem do krajiny, kde je nabízen stejný sortiment jako v restauraci.

Hned vedle restaurace se nachází příjemná kavárna, která přímo vybízí k posezení u kávy a lákavého dortíku, voňavého čaje nebo skleničky vína. Je to ideální volba také pro milovníky sportovních přenosů, které zde mohou sledovat, ale také pro rodiny s dětmi. Součástí kavárny je totiž plně vybavený dětský koutek s mnoha lákadly pro naše nejmenší.

Restaurace 19. jamka, která se nachází o patro níže, je stylizována do golfového prostředí. Rovněž zde si můžete vybrat ze stálého jídelního lístku, nebo si dát polední menu a čerstvou kávu. K restauraci přiléhá venkovní posezení s výhledem na bazény a první jamku kosteleckého golfového hřiště. Součástí restaurace je golfový virtuál a za skleněným průhledem také vnitřní cvičné odpaliště a velký green se šesti jamkami. V restauraci najdete posezení u stolů nebo v boxech.

Do jídelního lístku můžete nahlédnout ZDE

 

 

Uložit

Chcete získávat nejnovější informace o novinkách v hotelu? Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy. *Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky. Ze zasílaní newsletteru se budete moci kdykoliv odhlásit. Více informací na mailové adrese: newsletter@hotel-kostelec.cz

Sem nic nepište!