Facebook

Aktuality nejen z našeho koupaliště

Výpis nejbližších akcí z našeho kalendáře

16. 12. 2022 19:00:00 - 16. 12. 2022 23:00:00 Oblíbená diskotéka pro všechny generace. Přijďte si užít páteční…více informací
FIRST MINUTE slevy pro rok 2023 05.12.2022

Pokud plánujete navštívit kostelecké Lázně v roce 2023, objednejte svůj pobyt výhodně už nyní a využijte zajímavé slevy za včasný nákup. 

Dětský koutek 01.12.2022

Kam s dětmi ve Zlíně? Pro maminky s dětmi jsme si připravili bohatě vybavený dětský koutek.

Vstupenky na Silvestra v prodeji 29.11.2022

Rádi byste strávili silvestrovský večer za doprovodu hudby, tance, vynikajícího občerstvení a rozmanitých vystoupení? Přijďte strávit poslední večer roku 2022 do Lázní Kostelec.

POBYTY 2023 07.11.2022

Pro příští rok 2023 jsme si pro vás, naše klienty, připravili velmi příjemnou novinku v podobě nových lázeňských pobytů.

Silvestrovské pobyty již v prodeji 22.08.2022

Chcete strávit závěr roku v naší společnosti? Pak neváhejte dlouho a objednejte si silvestrovský pobyt.

Reference našich zákazníků

Absolvovali jsme s manželem prodloužený víkendový pobyt s názvem Detoxikační balíček. Hotel se nachází v nádherném prostředí mezi loukami golfového hřiště, v okolí jsou rozsáhlé cyklostezky, které bych doporučila na výlety i s malými dětmi. Hotel je sice starší, ale vybaven zcela adekvátně coby 3*. Všechen personál byl milý a ochotný, dokonce nám bylo zapůjčeno za směšný poplatek hotelové kolo, když se manželovi ulomila přehazovačka u jeho kola. Víkendový pobyt jsme absolvovali v měsíci říjen, což bylo již po ukončení hlavní sezóny, kdy již neměl být v provozu vyhřívaný venkovní bazén, ale z důvodu zájmu po celou dobu našeho pobytu vyhřívání fungovalo. Mohli jsme si tedy užívat v říjnu venkovní plavání, aniž bychom byli členy otužileckého spolku. V neposlední řadě, musím vyzdvihnout úžasnou kuchyni, jídlo bylo zkrátka perfektní!!! Určitě se tady opět vrátíme, tentokrát již i s dětmi.

M. Mališová - recenze z Najisto.cz
Chcete získávat nejnovější informace o novinkách v hotelu? Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy. *Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 10 let. Ze zasílaní newsletteru se budete moci kdykoliv odhlásit. Více informací na mailové adrese: newsletter@hotel-kostelec.cz

Sem nic nepište!