Instagram Facebook

Animační program

Užijte si léto naplno s celou rodinou u nás v Kostelci! Již tradičně jsme si pro vás na celé letní prázdniny připravili originální animační program pro děti i dospělé, na který mají ubytovaní hosté vstup zdarma. Neponecháváme totiž nic náhodě a pro vaši skvělou dovolenou se snažíme udělat maximum.

V průběhu července a srpna se tak můžete těšit na bohatý animační program pod vedením kreativních a zkušených animátorů a animátorek. Z pestré nabídky aktivit si vybere každý – k dispozici jsou například tvořící dílničky pro děti, taneční cvičení za doprovodu hudby ve venkovním vyhřívaném bazénu, opékání špekáčků i s posezením u ohně, lukostřelba, honba za pokladem, pohádkový karneval, stezka odvahy, ranní rozcvičky pro děti i dospělé, diskotéky, výlety do okolí nebo hraní různých her a soutěží v areálu lázeňského resortu.

Můžete si poskládat program pro sebe nebo pro vaše děti tak, jak se vám líbí. Díky přehlednému rozvrhu na každý den i na celý týden, který je k dispozici na nástěnce u recepce, si můžete svůj čas v kosteleckých Lázních naplánovat tak, aby byli všichni členové rodiny spokojení. Nuda u nás zkrátka nemá své místo. 

Díky atraktivnímu programu pro děti si mohou rodiče i prarodiče svobodně a bez výčitek svědomí vychutnat příjemně relaxační i zdraví prospěšné lázeňské procedury a po zbytek dne se tak svým ratolestem moci věnovat odpočatí a plní energie. K dispozici vám je zároveň také komplex vyhřívaných venkovních bazénů s vířivkou a krásným výhledem do krajiny. Můžete si také zahrát minigolf nebo zajít do sauny, kterou jsme pro vás na počátku roku 2023 zrekonstruovali.

Také v průběhu letních měsíců můžete využít bohatě vybavený dětský koutek v naší hotelové restauraci, díky kterému si můžete v klidu vychutnat oběd či odpolední kávu s dezertem, zatímco si vaše děti užijí čas strávený hraním, dováděním nebo malováním. Více informací o dětském koutku ZDE.

Dva kilometry od Lázní se také nachází jedna z nejkrásnějších zoologických zahrad v České republice ZOO Lešná. Její kouzlo oceníte v každé roční době.

Fotogalerie

Chcete získávat nejnovější informace o novinkách v hotelu? Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy. *Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 10 let. Ze zasílaní newsletteru se budete moci kdykoliv odhlásit. Více informací na mailové adrese: newsletter@hotel-kostelec.cz

Sem nic nepište!