Instagram Facebook

Catering

Nebojte se vaši slavnostní hostinu svěřit do našich rukou. V naší kuchyni máme k dispozici tým zkušených profesionálů, kteří umí připravit exotické speciality, zahraniční kuchyni, ale také českou klasiku. Dbáme na čerstvé suroviny, jedinečné receptury i okouzlující food styling.

Při své svatební nebo jiné důležité slavnostní hostině můžete volit minimalistickou variantu v podobě servírovaných pokrmů i pestré slavnostní menu o několika chodech. Své hosty můžete také pohostit u bohatého rautu a nechat jim tak možnost si vybrat, na co budou mít v tu chvíli zrovna chuť - pak bude jen na nich, jaké dobroty jim zpříjemní vaši oslavu.

 

Nabídka cateringových služeb:

Položka cateringu Cena
Dvouchodové menu (polévka a hlavní chod) * 1) od 260 Kč / osoba
Slavnostní dvouchodové menu (polévka a hlavní chod) * od 370 Kč / osoba
Tříchodové menu (předkrm, polévka a hlavních chod) * 1) od 405 Kč / osoba
Slavnostní tříchodové menu (předkrm, polévka a hlavní chod) * od 510 Kč / osoba
Raut teplý / studený standard ** 2) od 590 Kč / osoba
Raut teplý / studený exclusiv *** 2) od 910 Kč / osoba
Welcome drink (sekt / prosecco / Vermut) od 50 Kč / osoba
Sladký bar (různé druhy minidezertů, 3 ks / osoba) * od 160 Kč / osoba
Koktejlový bar s míchanými nápoji **** od 5000 Kč
Degustace kvalitních rumů z celého světa ***** od 5000 Kč
Servírování vlastního cukroví / koláčů / jiných pochutin na dezertních talířích předem (pouze pokud se jedná o servírování naším personálem) 35 Kč / talíř
Korkovné při konzumaci vlastního vína 125 Kč / osoba
Korkovné při konzumaci vlastního vysokoprocentního alkoholu 160 Kč / osoba
Řízená degustace vín – 8 vzorků (víno v ceně) od 350 Kč / osoba
min. 6000 Kč
 

 

* Cena je orientační. Může se lišit v závislosti na konkrétních požadavcích klienta.

** Standardní forma rautu obsahuje občerstvení pro půldenní stravování. Nahrazuje jedno hlavní jídlo s možností „pozobávat“ několik hodin. Minimálně 20 osob.
*** Raut exclusiv je určen pro celodenní stravování. Je ekvivalentem 2 hlavních jídel, v průběhu akce je doplňován personálem. Minimálně 20 osob.
**** Samotné míchané nápoje nejsou v ceně. Cena připravených nápojů se pohybuje od 130 Kč za jeden nápoj.
***** V ceně nejsou láhve rumů. Do rumového baru je nutné objednat minimálně 6 lahví rumu v orientační ceně od 1000 Kč za jednu láhev podle výběru. Nedopité lahve zůstávají klientovi.

 

1) U klasického dvouchodového nebo tříchodového menu vybíráte z našeho jídelního lístku, který si můžete prohlédnout ZDE.

2) Co všechno může být na vašem rautovém stole se podívejte ZDE. U dětí do 12 let je možné objednat poloviční porce za 70 % z ceny jídla.

 

Chcete získávat nejnovější informace o novinkách v hotelu? Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy. *Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 10 let. Ze zasílaní newsletteru se budete moci kdykoliv odhlásit. Více informací na mailové adrese: newsletter@hotel-kostelec.cz

Sem nic nepište!