Instagram Facebook

Unlimited golf

2 dny - 1 noc
nástupní den: libovolný nástupní čas: 15.00 - 18.00
Foto pobytu Unlimited golf

Pobyt pro golfové maratonce, kteří se nemohou golfu nasytit.

2 050 Kč Cena za měsíc: září (změnit) Potřebujete poradit? Zavolejte nám 577 152 152

Tento pobyt je na míru stvořený pro všechny milovníky golfu, kteří by si rádi dopřáli golfový maraton doplněný komfortním ubytováním a bohatou hotelovou polopenzí. Díky neomezenému green fee můžete hrát golf oba dva dny pobytu podle libosti. Zároveň získáte za příznivou cenu ubytování na jednu noc s naší vyhlášenou hotelovou polopenzí (zahrnuje bohatou snídani formou rautu a večeři výběrem z aktuální nabídky jídel), takže o doplnění energie bude postaráno. Večer můžete dát odpočinout unaveným svalům u skleničky vína nebo u oroseného půllitru v naší hotelové restauraci. Pokud byste měli zájem o delší pobyt s neomezeným green fee, je možné pobyt libovolně prodloužit.

Kostelecké hřiště, které je přírodního typu, velmi umně respektuje charakteristický ráz okolní krajiny. Hřiště se podařilo citlivě zasadit do zdejší přírody, díky čemuž vznikla funkční symbióza mezi zvlněnými hvozdy a moderním golfovým hřištěm. V roce 2012 se navíc hřiště dočkalo výrazného prodloužení, čímž získalo délku přes pět kilometrů. Na své si přijdou hráči začínající i ti s lepším hendikepem. Pobyt je ideální také jako dárek pro každého milovníka golfové hry.

 

Pobyt mimo jiné zahrnuje:

- Ubytování v komfortních dvoulůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím, ledničkou a TV. 

- Bohatá polopenze (snídaně formou rautu a večeře výběrem z aktuální nabídky). 

- Dvoudenní green fee.

- V hotelové budově k dispozici výtah pro pohodlný pohyb po prostorách hotelu.

- Wi-Fi připojení zdarma v celém lázeňském areálu.

- Bezplatné parkování přímo u budovy hotelu.

 

K tomuto pobytu doporučujeme plnou penzi.

Při obsazení pokoje pouze 1 osobou hradí klient přirážku 350,- Kč.

Relax pas

Objednejte si za zvýhodněnou cenu neomezený vstup do areálu koupaliště, na minigolf, na tenis, do sauny, na stolní tenis, nebo si zahrejte pétanque či stolní hry.

To vše můžete využívat po dobu pobytu za cenu 60 Kč / 1 den. Dítě do 12 let platí polovinu.

Slevový kupón

Celková cena je 4 100 (včetně všech přiobjednaných služeb)

Sleva činí 0 (sleva se nevztahuje na přiobjednané služby)

Chcete získávat nejnovější informace o novinkách v hotelu? Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy. *Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 10 let. Ze zasílaní newsletteru se budete moci kdykoliv odhlásit. Více informací na mailové adrese: newsletter@hotel-kostelec.cz

Sem nic nepište!