Instagram Facebook

Tradiční seniorský pobyt

5 dní - 4 noci
nástupní den: libovolný nástupní čas: 15.00 - 18.00
Foto pobytu Tradiční seniorský pobyt

(4 procedury) Dopřejte si čtyři blahodárné procedury, které utuží zdraví a navodí relaxaci.

6 720 Kč Cena za měsíc: listopad (změnit) Potřebujete poradit? Zavolejte nám 577 152 152

Seniorům na míru jsme připravili Tradiční seniorský pobyt, který kombinuje čtyři blahodárné procedury, jejichž vliv na lidské zdraví je velmi příznivý a dlouhotrvající, se zaslouženou relaxací v krásné přírodě předhůří Hostýnských a Vizovických vrchů. V průběhu pěti dní si tak můžete dopřát oblíbenou perličkovou koupel nebo klasickou ruční masáž, která účinně podporuje metabolismus, ulevuje namoženým a ztuhlým svalům, zvládá nabudit unavený organismus a také odbourává nahromaděný stres. Tato masáž se doporučuje prakticky u všech onemocněních pohybového aparátu. Zároveň se můžete těšit na léčivý parafínový obklad, jehož termoterapeutické účinky uvolňují svalové napětí, tlumí bolest a napomáhají při léčbě onemocněních páteře nebo při bolavých kloubech končetin. Dvojici nejprodávanějších procedur doplňuje také blahodárný zábal z bahna Mrtvého moře, který snadno nastartuje regenerační proces organismu, protože pomáhá zrelaxovat unavené a stresované klouby, svaly i organismus jako takový. Bahno z Mrtvého moře také úspěšně detoxikuje tělo a je nepostradatelným pomocníkem v boji s celulitidou a se stárnutím pleti, jelikož zanechává viditelně pevnější a hladší pokožku. Přijeďte do kosteleckých Lázní a dopřejte si zaslouženou relaxaci při Tradičním seniorském pobytu!

 

Pobyt mimo jiné zahrnuje:

- Bohatou polopenzi (snídaně formou rautu a večeře výběrem ze čtyř druhů jídel).

- Ubytování v komfortních dvoulůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím, ledničkou a TV.

- V hotelové budově k dispozici výtah pro pohodlný pohyb po prostorách hotelu.

- Wi-Fi připojení zdarma v celém lázeňském areálu.

- Bezplatné parkování přímo u budovy hotelu.

 

Procedury v ceně pobytu:

  • 1x Perličková koupel
  • 1x Parafínový obklad
  • 1x Zábal z bahna Mrtvého moře
  • 1x Masáž ruční částečná 15 min

Při obsazení pokoje pouze 1 osobou hradí klient přirážku 1400,- Kč.

Informace o 1. osobě

K tomuto pobytu doporučujeme plnou penzi.

Informace o 2. osobě

Pokud chce každá osoba jiný pobyt, uveďte tuto skutečnost do poznámky v dalším kroku rezervačního formuláře (uveďte jméno další osoby a typ vybraného pobytu). ). Naše rezervační oddělení Vás poté bude kontaktovat a sdělí Vám celkovou cenu za všechny osoby.

K tomuto pobytu doporučujeme plnou penzi.

Relax pas

Objednejte si za zvýhodněnou cenu neomezený vstup do areálu koupaliště, na minigolf, na tenis, do sauny, na stolní tenis, nebo si zahrejte pétanque či stolní hry.

To vše můžete využívat po dobu pobytu za cenu 60 Kč / 1 den. Dítě do 12 let platí polovinu.

Slevový kupón

Celková cena je 13 440 (včetně všech přiobjednaných služeb)

Sleva činí 0 (sleva se nevztahuje na přiobjednané služby)

Chcete získávat nejnovější informace o novinkách v hotelu? Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy. *Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 10 let. Ze zasílaní newsletteru se budete moci kdykoliv odhlásit. Více informací na mailové adrese: newsletter@hotel-kostelec.cz

Sem nic nepište!