Instagram Facebook

Rekondiční třídenní pobyt

3 dny - 2 noci
nástupní den: libovolný nástupní čas: 15.00 - 18.00
Foto pobytu Rekondiční třídenní pobyt

(2 procedury) Kostelecké sirné prameny Vám napomohou dostat se zpátky do kondice.

4 020 Kč Cena za měsíc: červen (změnit) Potřebujete poradit? Zavolejte nám 577 152 152

Cítíte se nepříjemně unavení? Doléhá na Vás každodenní stres? Dopřejte si lázeňský Rekondiční třídenní pobyt. Tento pobyt je ideální k regeneraci přetaženého organismu, který volá po odpočinku. Načerpejte ztracenou energii, nechejte se rozmazlovat a hýčkat – budete zase silní a plní energie. Nechte plavat stres, práci a trable hoďte za hlavu a užijte si sladké nicnedělání! V rámci pobytu si nejenže báječně odpočinete, ale také na vlastní kůži pocítíte blahodárné účinky zdejšího přírodního sirného pramene s ojediněle vysokým obsahem léčivého sirovodíku. V průběhu tří relaxačních dní si dopřejete sirnou minerální koupel, která velmi dobře působí proti bolesti, uvolňuje svalové napětí, pozitivně ovlivňuje vstřebávání chronických zánětů a má příznivé účinky na různé druhy kožních onemocnění. Doporučuje se zejména při léčbě lupenky, atopického ekzému či akné. Dále se můžete těšit také na rašelinový tepelný zábal snoubící léčivé účinky rašeliny společně s hřejivými účinky tepla. V našich lázních má formu jednorázových velmi teplých zábalů (minimální teplota je 40 stupňů Celsia), které se přikládají přímo na dané části těla. Zábaly postupně prohřívají a prokrvují, čímž úspěšně urychlují látkovou výměnu. Naberte u nás nové síly a nechejte se hýčkat při relaxačních procedurách!

 

Pobyt mimo jiné zahrnuje:

- Bohatou polopenzi (snídaně formou rautu a večeře výběrem ze čtyř druhů jídel).

- Ubytování v komfortních dvoulůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím, ledničkou a TV.

- V hotelové budově k dispozici výtah pro pohodlný pohyb po prostorách hotelu.

- Wi-Fi připojení zdarma v celém lázeňském areálu.

- Bezplatné parkování přímo u budovy hotelu.

 

Procedury v ceně pobytu:

  • 1x Sirná koupel
  • 1x Rašelinový tepelný obklad

Při obsazení pokoje pouze 1 osobou hradí klient přirážku 700,- Kč.

Informace o 1. osobě

K tomuto pobytu doporučujeme plnou penzi.

Informace o 2. osobě

Pokud chce každá osoba jiný pobyt, uveďte tuto skutečnost do poznámky v dalším kroku rezervačního formuláře (uveďte jméno další osoby a typ vybraného pobytu). ). Naše rezervační oddělení Vás poté bude kontaktovat a sdělí Vám celkovou cenu za všechny osoby.

K tomuto pobytu doporučujeme plnou penzi.

Relax pas

Objednejte si za zvýhodněnou cenu neomezený vstup do areálu koupaliště, na minigolf, na tenis, do sauny, na stolní tenis, nebo si zahrejte pétanque či stolní hry.

To vše můžete využívat po dobu pobytu za cenu 80 Kč / 1 den. Dítě do 12 let platí polovinu.

Slevový kupón

Celková cena je 8 040 (včetně všech přiobjednaných služeb)

Sleva činí 0 (sleva se nevztahuje na přiobjednané služby)

Chcete získávat nejnovější informace o novinkách v hotelu? Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy. *Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 10 let. Ze zasílaní newsletteru se budete moci kdykoliv odhlásit. Více informací na mailové adrese: newsletter@hotel-kostelec.cz

Sem nic nepište!