Instagram Facebook

Mini dovča

5 dní - 4 noci
nástupní den: libovolný nástupní čas: 15.00 - 18.00
Foto pobytu Mini dovča

Aktivní dovolená plná koupání, procházek i cyklotoulek v krásném lázeňském resortu.

6 700 Kč Cena za měsíc: červen (změnit) Potřebujete poradit? Zavolejte nám 577 152 152

Rádi byste si přes léto dopřáli aktivní dovolenou plnou koupání, procházek, cyklotoulek, ale také vynikající gastronomie a zasloužené relaxace? V tom případě je pro vás pobyt Mini dovča jako stvořený. V ceně pobytu je totiž nejen ubytování v komfortních dvoulůžkových pokojích, ale také oblíbená polopenze (snídaně v podobě bohatého rautu a večeře formou výběru z aktuální nabídky) a v neposlední řadě i Sportovní karta. Tato karta zahrnuje volný vstup na kostelecké vyhřívané koupaliště s plaveckým bazénem, se dvěma vířivkami, bazénem pro neplavce a brouzdalištěm pro nejmenší, vstup na oblíbený minigolf, do sauny či na tenis a pétanque. Ať už si chcete užít jakoukoliv sportovní aktivitu, díky Sportovní kartě si ji můžete dopřát neomezeně a bez příplatků v rámci pobytu.

Areál lázeňského resortu v Kostelci nabízí pestré vyžití – díky své jedinečné poloze v bezprostřední blízkosti přírody přímo volá po procházkách klidnými lesy, zároveň je zde rozsáhlá síť turistických tras a cyklostezek, které můžete při své dovolené prozkoumávat na kole i pěšky. Areálem také prochází asfaltová stezka vhodná pro in-line bruslaře i pro rodiny s dětmi. Ať už se vydáte směrem ke Zlínu, nebo případně na opačnou stranu k oblíbené zřícenině hradu Lukov, určitě si užijete skvělý rodinný výlet. V průběhu letních prázdnin je v Lázních Kostelec pro děti zároveň přichystán pestrý animační program, dospělí si zase mohou užít krásné letní večery na hotelové terase za doprovodu rozmanitých hudebních vystoupení. Krásnou Mini dovču si tak u nás užije celá rodina.

 

Pobyt mimo jiné zahrnuje:

- Bohatou polopenzi (snídaně formou rautu a večeře výběrem ze čtyř druhů jídel).

- Ubytování v komfortních dvoulůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím, ledničkou a TV.

- V hotelové budově k dispozici výtah pro pohodlný pohyb po prostorách hotelu.

- 1x 5denní sportovní karta (vstup na koupaliště - květen až září, sauna, minigolf, tenis, pétanque, stolní tenis).

- Wi-Fi připojení zdarma v celém lázeňském areálu.

- Bezplatné parkování přímo u budovy hotelu.

- Volný vstup do dětského koutku v restauraci.

 

Pobyt bez léčebných procedur!

 

K tomuto pobytu doporučujeme plnou penzi.

Při obsazení pokoje pouze 1 osobou hradí klient přirážku 1400,- Kč.

Relax pas

Objednejte si za zvýhodněnou cenu neomezený vstup do areálu koupaliště, na minigolf, na tenis, do sauny, na stolní tenis, nebo si zahrejte pétanque či stolní hry.

To vše můžete využívat po dobu pobytu za cenu 80 Kč / 1 den. Dítě do 12 let platí polovinu.

Slevový kupón

Celková cena je 13 400 (včetně všech přiobjednaných služeb)

Sleva činí 0 (sleva se nevztahuje na přiobjednané služby)

Chcete získávat nejnovější informace o novinkách v hotelu? Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy. *Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 10 let. Ze zasílaní newsletteru se budete moci kdykoliv odhlásit. Více informací na mailové adrese: newsletter@hotel-kostelec.cz

Sem nic nepište!