Instagram Facebook

Bezva dovča

7 dní - 6 nocí
nástupní den: libovolný nástupní čas: 15.00 - 18.00
Foto pobytu Bezva dovča

Dopřejte si aktivní dovolenou s nabitým programem - koupáním, procházkami i cyklotoulkami.

10 050 Kč Cena za měsíc: červenec (změnit) Potřebujete poradit? Zavolejte nám 577 152 152

Rádi byste si přes léto dopřáli aktivní dovolenou plnou koupání, procházek, cyklotoulek, ale také vynikající gastronomie a zasloužené relaxace? V tom případě je pro vás pobyt Bezva dovča jako stvořený. V ceně pobytu je totiž nejen ubytování v komfortních dvoulůžkových pokojích, ale také oblíbená polopenze (snídaně v podobě bohatého rautu a večeře formou výběru z aktuální nabídky) a v neposlední řadě i Sportovní karta. Tato karta zahrnuje volný vstup na kostelecké vyhřívané koupaliště s plaveckým bazénem, se dvěma vířivkami, bazénem pro neplavce a brouzdalištěm pro nejmenší, vstup na oblíbený minigolf, do sauny či na tenis a pétanque. Ať už si chcete užít jakoukoliv sportovní aktivitu, díky Sportovní kartě si ji můžete dopřát neomezeně a bez příplatků v rámci pobytu.

Areál lázeňského resortu v Kostelci nabízí pestré vyžití – díky své jedinečné poloze v bezprostřední blízkosti přírody přímo volá po procházkách klidnými lesy, zároveň je zde rozsáhlá síť turistických tras a cyklostezek, které můžete při své dovolené prozkoumávat na kole i pěšky. Areálem také prochází asfaltová stezka vhodná pro in-line bruslaře i pro rodiny s dětmi. Ať už se vydáte směrem ke Zlínu, nebo případně na opačnou stranu k oblíbené zřícenině hradu Lukov, určitě si užijete skvělý rodinný výlet. V průběhu letních prázdnin je v Lázních Kostelec pro děti zároveň přichystán pestrý animační program, dospělí si zase mohou užít krásné letní večery na hotelové terase za doprovodu rozmanitých hudebních vystoupení. Krásnou Bezva dovču si tak u nás užije celá rodina.

 

Pobyt mimo jiné zahrnuje:

- Bohatou polopenzi (snídaně formou rautu a večeře výběrem ze čtyř druhů jídel).

- Ubytování v komfortních dvoulůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím, ledničkou a TV.

- V hotelové budově k dispozici výtah pro pohodlný pohyb po prostorách hotelu.

- 1x 7denní sportovní karta (vstup na koupaliště - květen až září, celoročně sauna, minigolf, tenis, pétanque, stolní tenis).

- Wi-Fi připojení zdarma v celém lázeňském areálu.

- Bezplatné parkování přímo u budovy hotelu.

- Volný vstup do dětského koutku v restauraci.

 

Pobyt bez léčebných procedur!

K tomuto pobytu doporučujeme plnou penzi.

Při obsazení pokoje pouze 1 osobou hradí klient přirážku 2100,- Kč.

Slevový kupón

Celková cena je 20 100 (včetně všech přiobjednaných služeb)

Sleva činí 0 (sleva se nevztahuje na přiobjednané služby)

Chcete získávat nejnovější informace o novinkách v hotelu? Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy. *Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 10 let. Ze zasílaní newsletteru se budete moci kdykoliv odhlásit. Více informací na mailové adrese: newsletter@hotel-kostelec.cz

Sem nic nepište!