Instagram Facebook

Jet do lázní a ušetřit. Jak na to?

Lázně v zimě jsou velmi zajímavou a chytrou volbou

Jelikož se momentálně potýkáme s rozmanitými vrtochy paní Zimy, s obdobím plného nevlídného počasí, plískanic a pod kůži lezoucího mrazu, jistě bude čtenáře zajímat, zda naše lázně nabízejí atraktivní možnosti klientům i v zimě. Můžeme vás ujistit, že lázně v Kostelci u Zlína mají co nabídnout i v zimě. Nabídka pobytů je velmi široká a již na první pohled je jasné, že zima není rozhodně nezajímavým obdobím. V létě chce klient procedury lehčí, relaxační, voňavé a zajímá se o mnoho dalších aktivit.

V zimě je to jiné. Hosté přijíždějící v zimě se chovají jinak, než ti, kteří jezdí v létě. Zimní klientela si mnohem více uvědomuje výhody takových lázeňských pobytů a při výběru se orientuje spíše na výhody lázeňského místa než na pozoruhodnosti širokého okolí. Chtějí využít tu jedinečnost přírodních léčivých zdrojů a orientují se na pobyty bohaté na lázeňské procedury. Jedná se o klienty, kteří si dobře uvědomují význam prevence. Pro ně máme připravenou spoustu zajímavých programů.

Určitě nezanedbatelným aspektem při volbě zimního pobytu v lázních je ekonomická stránka věci. Takto zvolený pobyt je mnohem levnější než pobyt v létě. Prostě v zimě můžete na pobytu hodně ušetřit. Velmi často také klient, který myslí na své zdraví, volí zimní pobyt a ušetřené peníze investuje do lázeňských procedur nebo si v lázních pobude o pár dní déle než v létě.

Zimní pobyt v lázních je vskutku promyšlenou a chytrou volbou jak ušetřit a přitom tělu dopřát mnohem více pozornosti.

A protože bychom si přáli, aby rozhodování bylo jednodušší, připravili jsme si pro vás parádní slevu. Vyberte si jakýkoliv pobyt z naší nabídky na měsíc únor a pořídíte lázně za nejvýhodnější cenu vůbec. V únoru jsou pobyty mnohem levnější než v létě, ale to ještě není všechno. Při rezervaci zadejte slevový kód "levný únor", klikněte na "uplatnit kupón" a dostanete další slevu 20% z ceny ubytování. Ta se vám automaticky odečte.

(ilustrační obrázek)

Tak neváhejte a přijeďte v únoru. Levnější to již opravdu nebude! Vyberte si svůj pobyt ZDE.

Slevu "levný únor" nelze kombinovat s jinými slevami. 

Chcete získávat nejnovější informace o novinkách v hotelu? Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy. *Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 10 let. Ze zasílaní newsletteru se budete moci kdykoliv odhlásit. Více informací na mailové adrese: newsletter@hotel-kostelec.cz

Sem nic nepište!