Poslední vstupenky na silvestrovský večer
K dispozici je několi posledních vstupenek na silvestrovský večer v Lázních Kostelec.
Rádi byste strávili silvestrovský večer za doprovodu hudby, tance, vynikajícího občerstvení a rozmanitých vystoupení? Přijďte si užít poslední večer roku 2025 do Lázní Kostelec.
Bohatý studený i teplý raut, oblíbený sladký bar, ale také rozmanitá taneční vystoupení, skvělá kapela a legendární DJ. To je Silvestr v Lázních Kostelec u Zlína! Pokud byste si chtěli užít poslední den roku 2025 ve vybrané společnosti, neváhejte a zakupte si vstupenky. V nabídce jich již není mnoho. Vstupenky můžete zakoupit na našem lázeňském e-shopu ZDE. Případně je lze objednat také telefonicky na čísle: 739 079 911.
Slavnostní silvestrovský večer se bude odehrávat ve dvou sálech. V hotelové jídelně vás od 20 hodin bude bavit populární kapela ROCK BAND a v restauraci bude hrát největší hity kostelecká legenda DJ Anders. Celý večer odstartujeme lahodným welcome drinkem, na který později navážou také bohaté rauty (teplý, studený) a sladký bar.
Během silvestrovské noci vás budou bavit kromě hudby i vystoupení taneční skupiny Orianadance a tajemnem vás provede Magic Sebastian.
Program silvestrovského večera:
- Welcome drink
- Místenka u stolu
- Večerní program (hudba - kapela i DJ, taneční vystoupení)
- Silvestrovský slavnostní raut od 21 hodin (teplý i studený, sladký bar)
Cena vstupenky je 1 800 Kč. Vstupenka zahrnuje welcome drink, bohaté rautové občerstvení, hudební i taneční vystoupení, místenku u stolu.
Vstupenky lze zakoupit na e-shopu ZDE.

