Instagram Facebook

POBYTY 2023

Pro příští rok 2023 jsme si pro vás, naše klienty, připravili velmi příjemnou novinku v podobě nových lázeňských pobytů.

Tato změna vychází jednak z našich dlouholetých zkušeností v oblasti lázeňství a péče o klienty, ale také z vašich proseb a připomínek k procedurám i k pobytům jako takovým. Rozhodli jsme se tedy vytvořit nový koncept pobytů, protože vaše spokojenost je naším hlavním cílem.

Nabídku našich lázeňských i hotelových pobytů pro rok 2023 si můžete prohlédnout na našich webových stránkách v sekci POBYTY na horní liště. Když na kolonku POBYTY najedete kurzorem, otevře se vám vyjíždějící okénko s další nabídkou – a už jste jen krok od našich nových lázeňských pobytů. V tomto okénku totiž mimo jiné najdete kolonku NABÍDKA POBYTŮ. Když na ni kliknete, otevře se vám stránka se všemi pobyty. 

 

  

Zde si můžete prohlédnout výpis pobytů pro letošní rok, tyto pobyty si stále ještě můžete pro sezonu 2022 (do 18. prosince 2022) objednat. Pokud ale máte zájem o pobyty pro příští rok 2023, je potřeba použít tzv. filtr – tedy kolonku s názvem NÁSTUPNÍ MĚSÍC. Když na ni najedete kurzorem, otevře se vám vyjíždějící lišta s nabídkou všech měsíců v roce.

Pro zobrazení pobytů 2023 vyberte libovolný měsíc od ledna do října (leden, únor, březen, duben, květen, červen, červenec, srpen, září, říjen). Pokud byste vybrali listopad nebo prosinec, zobrazily by se vám aktuálně prodávané pobyty platné pro sezonu 2022.

Nyní si můžete prohlédnout naši nabídku pobytů pro příští rok. Tyto pobyty poznáte také podle toho, že za názvem samotného pobytu mají číslovku 2023. My jsme si vybrali kupříkladu měsíc červenec – označený žlutou fajfkou.

 

 

 

Jak si můžete všimnout, část pobytů má stejný název jako v předchozích letech – jedná se o velmi oblíbené pobyty, které jsme chtěli zejména kvůli vašim prosbám zachovat. Některé z nich můžete ale najít v obnovené podobě (nová skladba procedur, jiný čas nástupu apod.), proto vás prosíme, abyste si procedury u každého pobytu důkladně prohlédli. Zároveň jsme si pro vás ale připravili celou řadu nových pobytů, které reagují na vaše požadavky ohledně procedur i relaxační lázeňské péče jako takové.

 

Nabídka pobytů na rok 2023 je pestrá.

 

 

Věříme, že se vám budou nové pobyty líbit. Ať už zvolíte pobyt, na který jste byli zvyklí, nebo si vyberete některou z našich novinek, pevně doufáme, že si čas strávený v kosteleckých Lázních užijete, že si příjemně odpočinete a načerpáte nové síly.

 

Budeme se těšit na vaši návštěvu,

kolektiv Hotel Lázně Kostelec

Vydáno: 07. 11. 2022 13:35
Chcete získávat nejnovější informace o novinkách v hotelu? Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy. *Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 10 let. Ze zasílaní newsletteru se budete moci kdykoliv odhlásit. Více informací na mailové adrese: newsletter@hotel-kostelec.cz

Sem nic nepište!