Instagram Facebook

FIRST MINUTE slevy pro únor a březen

Víme, že bez spokojených klientů by naše podnikání nemělo žádný význam. A protože si Vás, našich klientů, velmi vážíme, za objednávku jakéhokoliv z našich pobytů na únor a březen Vás odměníme.

Po psychicky i fyzicky náročném roce 2022 si každý zaslouží odpočinek, pohodu a relaxaci, aby načerpal nové síly, uvolnil ztuhlé klouby a svaly a zklidnil stresované nervy. Ideální příležitostí je odpočinout si při lázeňském pobytu, kdy o Vás bude pečlivě a s láskou postaráno – třeba v Lázních Kostelec u Zlína.

Vzhledem k velkému zájmu o naši akci FIRST MINUTE 2023 prodlužujeme platnost slevového kódu FIRST ZIMA 2023! Pokud tedy plánujete navštívit Lázně Kostelec u Zlína v únoru nebo v březnu letošního roku, objednejte svůj pobyt výhodně už nyní a využijte zajímavé slevy za včasný nákup. 

Na objednávku s využitím slevy máte čas do 31. ledna 2023.

 

FIRST MINUTE nákup na únor a březen 2023 se zkrátka vyplatí.

A co je vlastně ve hře? Připravili jsme si pro Vás zajímavou slevu na ubytování, která platí při zakoupení pobytu s procedurami i pobytu bez procedur

Pokud plánujete svůj pobyt na únor nebo březen, můžete získat slevu 25 % z ceny ubytování, pokud uplatníte při objednávce pobytu slevový kód: FIRST ZIMA 2023.

 

Nárok na využití slevy FIRST MINUTE máte tehdy, pokud splníte tyto tři jednoduché podmínky:

1. Objednejte svůj pobyt na únor nebo březen letošního roku přes rezervační systém na webových stránkách www.hotel-kostelec.cz do 31. ledna 2023.

2. Pro získání slevy uveďte při rezervaci do pole pro slevu kód: FIRST ZIMA 2023

3. Pobyt s využitím výhodného slevového kódu je nutné uhradit nejpozději do 31.1.2023 (včetně).

 

Po splnění těchto podmínek získáte slevu na ubytování pro všechny osoby ve Vaší rezervaci.

Slevu FIRST MINUTE nelze kombinovat s jinými akcemi a slevami. 

 

Pokud byste potřebovali s výběrem pobytu nebo s uplatněním slevového kódu pomoci, neváhejte se na nás s důvěrou obrátit. Naše milé a ochotné obchodní manažerky na rezervačním oddělení jsou Vám k dispozici na e-mailové adrese: info@hotel-kostelec.cz nebo na telefonních číslech:

577 152 152

577 152 159 

 

Budeme se na Vás těšit.

 

Kolektiv Lázní Kostelec u Zlína

 

Vydáno: 11. 01. 2023 10:13:00
Chcete získávat nejnovější informace o novinkách v hotelu? Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy. *Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 10 let. Ze zasílaní newsletteru se budete moci kdykoliv odhlásit. Více informací na mailové adrese: newsletter@hotel-kostelec.cz

Sem nic nepište!