Facebook

Stornopoplatky nevybíráme

Milí přátelé, klienti,

V této podivné době plné nejistoty bychom vás, milí klienti, chtěli informovat o tom, že RUŠÍME STORNOPOPLATKY! Pracovnice rezervačního oddělení se při komunikaci s klienty často setkávájí s obavami, co bude když.... Tyto obavy mohou být v některých případech jakousi brzdou k rozhodnutí, zda rezervaci udělat, zda se na lázeňský pobyt těšit. Často se vyskytují obavy, že příjdete o své peníze složené na zálohách za pobyt.

Věřte, poplatky za storno pobytu jsou v našem oboru běžné, ale nejsou pro nás formou obživy. Naším zájmem je hlavně služby poskytnout a to kvalitně, ke spokojenosti klienta. Nám, provozovatelům služeb, je v důsledku vládních opatření a celé té koronové situace nelehko, ale uvědomujeme si tu nejistotu, kterou musíte překonávat při rezervaci pobytu. Abychom vám to ulehčili a zbavili vás této nejistoty, GARANTUJEME VRÁCENÍ ZÁLOH za zrušené pobyty. Akce se vztahuje na objednávky uskutečněné v období od 19.10.2020 do odvolání. Nemusíte mít tedy obavu o svoje peníze. Objednejte si svůj pobyt a nic neriskujete. Pokud okolnosti neumožní pobyt uskutečnit, vrátíme Vám všehny peníze na Váš účet.  

Akceptované důvodu pro nulové storno:

- vládní opatření znemožňující provozování HLK

- pozitivní test na Covid-19 účastníka pobytu

- rozhodnutí o karanténě či izolaci účastníka pobytu

- výskyt příznaků nemoci účastníka pobytu

- uzavření HLK v souvislosti s karanténou zaměstnmanců nebo z jiného důvodu

- jakékoliv storno pobytu ze strany HLK

Tyto důvody, ale i jiné, na které jsme zapomněli a mají nějaký vztah k situaci kolem Covid-19, budeme akceptovat jako důvodné pro storno pobytu bez jakýchkoliv poplatků. Jen prosíme, pokud se dostanete do situace, že budete pobyt rušit, informujte nás ihned, jakmile vám to bude známo. Zbytečně opožděné nahlášení storna může představovat další náklady pro naši pokladnu. V případě, že nebudete trvat na vrácení peněz za stornovaný pobyt, můžeme Vám je zde uložit jako depozit na budoucí pobyt po celou dobu roku 2021.

 

Každým pobytem, který si koupíte, rozhodujete o naší budoucnosti. Moc vám za tuto podporu děkujeme.

 

Chcete získávat nejnovější informace o novinkách v hotelu? Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy. *Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky. Ze zasílaní newsletteru se budete moci kdykoliv odhlásit. Více informací na mailové adrese: newsletter@hotel-kostelec.cz

Sem nic nepište!