Facebook

Pobyty s příspěvkem státu COVID-Lázně - 15.7.2020

Milí klienti, zájemci o slevu na lázeňský pobyt v programu COVID-Lázně,

je nám to líto, ale není možné, aby koronavirovou krizí již nyní drasticky postižené lázně dotovaly Vaše pobyty a přitom neměly záruky státu v podobě platného "Rozhodnuti o poskytnutí dotace". 

Pokud nedostaneme v písemné podobě záruku státu, že poskutnuté slevy na "státní" vouchery nám bodou řádně a včas nahrazeny, nebude možné poskytovat slevu na lázeňské pobyty v programu COVID-Lázně.

My jsme dospěli k názoru, že pro Vás bude vhodnější si objednat libovolný pobyt podle svých představ z naší nedotované nabídky a nespoléhat se na mediální sliby státních úředníků. Pokud s touto myslěnkou najdete shodu, vyberte si pobyt ZDE, nebo se obraťte na naše rezervační oddělení ZDE. Naše pracovnice v rezervačním oddělení rády zpracují Vaše rezervace, nebo Vám s výběrem vhodného pobytu pomohou.

 

O zmatku, který připravilo MMR si můžete přečíst například ZDE. 

 

Děkujeme za pochopení a věříme, že si z naší nabídky vyberete to nejlepší právě pro Vás.

 

Chcete získávat nejnovější informace o novinkách v hotelu? Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy. *Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky. Ze zasílaní newsletteru se budete moci kdykoliv odhlásit. Více informací na mailové adrese: newsletter@hotel-kostelec.cz

Sem nic nepište!