Instagram Facebook

Nový koncept pobytů 2023

Pro rok 2023 jsme si pro vás, naše klienty, připravili velmi příjemnou novinku v podobě nových lázeňských pobytů.

Tato změna vychází jednak z našich dlouholetých zkušeností v oblasti lázeňství a péče o klienty, ale také z vašich proseb a připomínek k procedurám i k pobytům jako takovým. Rozhodli jsme se tedy vytvořit nový koncept pobytů, protože vaše spokojenost je naším hlavním cílem.

Nabídku našich lázeňských i hotelových pobytů pro rok 2023 si můžete prohlédnout na našich webových stránkách v sekci POBYTY na horní liště. Když na kolonku POBYTY najedete kurzorem, otevře se vám vyjíždějící okénko s další nabídkou – a už jste jen krok od našich nových lázeňských pobytů. V tomto okénku totiž mimo jiné najdete kolonku NABÍDKA POBYTŮ. Když na ni kliknete, otevře se vám stránka se všemi pobyty. 

Jak si můžete všimnout, část pobytů má stejný název jako v předchozích letech – jedná se o velmi oblíbené pobyty, které jsme chtěli zejména kvůli vašim prosbám zachovat. Některé z nich můžete ale najít v obnovené podobě (nová skladba procedur, jiný čas nástupu apod.), proto vás prosíme, abyste si procedury i popis u každého pobytu důkladně prohlédli. Zároveň jsme si pro vás ale připravili celou řadu nových pobytů, které reagují na vaše požadavky ohledně procedur i na organizační změny v relaxační lázeňské péči jako takové.

Naším cílem bylo co největší zjednodušení výběru pobytů. Nejvýraznější změnou v naší nabídce lázeňských pobytů je tedy zrušení dvou až tří programů procedur u každého z pobytů (jako tomu bylo např. u pobytu Speciál pro seniory: Speciál pro seniory – program A, Speciál pro seniory – program B) a zavedení jednoho programu pro každý z pobytů zvlášť.

Nově tak nemusíte volit pobyt a následně ještě některou z jeho příplatkových variant A, B nebo C. Nyní si zkrátka můžete rovnou vybrat pobyt, který nejvíce vyhovuje vám a vašim potřebám.

Nabídku pobytů si můžete prohlédnout ZDE.

Věříme, že se vám budou nové pobyty líbit. Ať už zvolíte pobyt, na který jste byli zvyklí, nebo si vyberete některou z našich novinek, pevně doufáme, že si čas strávený v kosteleckých Lázních užijete, že si příjemně odpočinete a načerpáte nové síly.

 

Budeme se těšit na vaši návštěvu,

kolektiv Hotel Lázně Kostelec

Chcete získávat nejnovější informace o novinkách v hotelu? Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy. *Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 10 let. Ze zasílaní newsletteru se budete moci kdykoliv odhlásit. Více informací na mailové adrese: newsletter@hotel-kostelec.cz

Sem nic nepište!