Facebook

Jacuzzi, whirlpool nebo vířivka?

Dnešní doba je plná spěchu a stresu. Relaxace by proto měla být součástí našeho života. Naštěstí máme spoustu možností, jak si odpočinout – a jedním z nich je také nechat se hýčkat ve vířivce.

Pro tuto hydromasážní vanu existuje spousta názvů – ať už Whirlpool, vířivý bazén, jacuzzi nebo hot tube, všechny spojuje požitek z horké vody, tisíců vzduchových bublinek a masážních trysek. Vířivka představuje relaxaci pro tělo i duši – dynamické bublání v kombinaci s příjemnými proudy vody uvolňují psychické i fyzické napětí. Jemný tlak skvěle promasíruje ztuhlá záda, unavené svaly i bolavé klouby.

Hotel lázně Kostelec si pro Vás přichystal hned dvě vířivky, které jsou součástí areálu koupaliště. Nacházejí se mezi kulatým brouzdalištěm pro nejmenší a bazénem pro neplavce v horní části areálu. Vstup do vířivek je v rámci základního vstupného zdarma, nic se nepřiplácí.

Vířivky jsou vytápěné celoročně, díky čemuž si můžete i v zimních měsících užívat jejich výhod. Příjemně horká voda a chladné podnebí okolo vytváří zajímavý kontrast, který je jedinečným zážitkem. Přímo u Whirlpoolů je také věšák na oblečení, takže pokud se rozhodnete navštívit kostelecký Hotel v zimním období, můžete si zde odložit župan nebo ručník.

Neváhejte a přijďte se hýčkat ve Whirlpoolu v Kostelci!

Fotogalerie

Chcete získávat nejnovější informace o novinkách v hotelu? Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy. *Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky. Ze zasílaní newsletteru se budete moci kdykoliv odhlásit. Více informací na mailové adrese: newsletter@hotel-kostelec.cz

Sem nic nepište!