Facebook

Restaurace, denní kavárna, bar

Rádi si vychutnáte svou oblíbenou kávu v klidném a příjemném prostředí? Nebo byste si raději užili skleničku dobrého vína s přáteli? V Hotelu Kostelec je hned několik restaurací a barů, kde můžete posedět u vynikajícího jídla se sklenkou moravského vína nebo u čerstvé kávy s lahodným zákuskem.

Hotelová restaurace v přízemí nabízí nejrůznější speciality zahraniční kuchyně i tradiční českou klasiku. Nechejte se zlákat zajímavými kombinacemi, které můžete doplnit nápoji z naší nabídky. Ta zahrnuje mimo jiné také koktejly, domácí limonády, kvalitní italskou kávu značky Piacetto a lahodná vína od společnosti Vinum Bonum, specialisty na moravská vína. Samozřejmostí je pravidelné polední menu s výběrem ze čtyř až šesti jídel. Od dubna do října je navíc k dispozici rozlehlá terasa s nádherným výhledem do krajiny, kde je nabízen stejný sortiment jako v restauraci.

Hned vedle restaurace se nachází příjemná kavárna, která přímo vybízí k posezení u kávy a lákavého dortíku, voňavého čaje nebo u skleničky vína. Je to ideální volba také pro milovníky sportovních přenosů díky LCD televizi nad barem. Zároveň zde mohou trávit čas rodiny s dětmi - součástí kavárny je totiž plně vybavený dětský koutek s hračkami pro naše nejmenší.

Restaurace 19. jamka, která se nachází o patro níže, je stylizována do golfového prostředí. Rovněž zde si můžete vybrat ze stálého jídelního lístku nebo si dát polední menu a čerstvou kávu. K restauraci přiléhá venkovní posezení s výhledem na koupaliště a na první jamku kosteleckého golfového hřiště. Součástí restaurace je golfový virtuál a za skleněným průhledem také vnitřní cvičné odpaliště a velký green se šesti jamkami. V restauraci najdete posezení u stolů nebo v boxech.

Do jídelního lístku můžete nahlédnout ZDE

 

 

Uložit

Chcete získávat nejnovější informace o novinkách v hotelu? Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy. *Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky. Ze zasílaní newsletteru se budete moci kdykoliv odhlásit. Více informací na mailové adrese: newsletter@hotel-kostelec.cz

Sem nic nepište!