Facebook

Opatření s nařízeným omezením pohybu osob 24.3.2020

Vážení přátelé, klienti, platnost vládních opatření, která znemožňují realizaci vašich pobytů ve SPA & GOLF Resortu Lázně Kostelec u Zlína se prodlužuje do 11.4.2020.

Klienti, kteří mají platné rezervace a alokované zálohy na pobyty mohou své rezervace přesunout na jiný termín. Není ani nutné náhradní termín určit ihned. Je možné odložit pobyt na "neurčito" a o termínu vašeho pobytu rozhodnout později.

Při úplném zrušení rezervace bohužel nejsme v současné situaci schopni garantovat termín vrácení záloh. V důsledku vládních opatření je naše firma mimo provoz a nejsme chopni nyní provádět finanční operace. Administrativu spojenou se změnou termínu pobytů budeme zpracovávat občasně, cca 2x do týdne.

Žádosti na odložení pobytu na jiný nebo neurčitý termín můžete posílát na mailovou adresu: info@hotel-kostelec.cz

Pečlivě sledujeme a vyhodnocujeme dostupné informace a v případě nových okolností zveřejníme změny zde.

Vydáno: 24. 03. 2020 11:52:00
Chcete získávat nejnovější informace o novinkách v hotelu? Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy. *Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky. Ze zasílaní newsletteru se budete moci kdykoliv odhlásit. Více informací na mailové adrese: newsletter@hotel-kostelec.cz

Sem nic nepište!