Facebook

Maminky potřebují odpočinek jako sůl

V neustálém kolotoči denní rutiny občas zapomínáme na ty, kteří si naši pozornost zaslouží – na rodiče.

V neustálém kolotoči denní rutiny občas zapomínáme na ty, kteří si naši pozornost zaslouží – na rodiče. Zastavte se na pár dní a vyrazte s nimi do lázní.

I já jsem to tak udělala, nejela jsem do lázní sama ani s žádnou z kamarádek nebo kolegyň, vzala jsem s sebou moji mamku.
Když jsem jí s nabídkou výletu volala, měla velkou radost a zamyslela se, jestli jsme někdy byly na více dní jen my dvě, nakonec prohlásila, že asi jenom v porodnici. A tak bylo rozhodnuto: jedeme!
Lázně Kostelec leží jen tři kilometry za Zlínem. Hotel i lázeňská budova jsou obklopené nádhernou přírodou a cyklistickými stezkami. Pokud se tedy chcete vydat na procházku nebo projížďku na kole, možností máte víc než dost. Celý článek na emimino.cz
 
 

Krátké videjko z lázní, pořízené samotnými klienty.

Vydáno: 08. 08. 2019 09:49:00
Chcete získávat nejnovější informace o novinkách v hotelu? Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy. *Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky. Ze zasílaní newsletteru se budete moci kdykoliv odhlásit. Více informací na mailové adrese: newsletter@hotel-kostelec.cz

Sem nic nepište!