Facebook

Léto naplno s celou rodinou u nás v Kosteleci

Pro celé letní prázdniny jsme pro vás připravili originální animační program.

Neponecháváme nic náhodě a pro vaši skvělou dovolenou uděláme maximum!

Na celé letní prázdniny jsme pro vás připravili originální animační program pod vedením zkušených a kreativních animátorů. Z pestré nabídky aktivit si vybere každý!

Poskládejte si program pro sebe nebo pro vaše děti tak, jak se vám líbí. Díky přehlednému rozvrhu na každý den i na celý týden, si můžete svůj čas naplánovat tak, aby byli všichni členové rodiny spokojení. Nuda u nás nemá svoje místo. 

Díky atraktivnímu programu pro děti si mohou rodiče svobodně a bez výčitek svědomí vychutnat relaxační a ozdravné lázeňské procedury a po zbytek dne se tak svým ratolestem moci věnovat odpočatí a s láskou. 

Dovolená naplno a bez starostí v Hotelu Lázně Kostelec pro jednotlivce i pro rodiny!

Zatímco si dítě bude užívat nejrůznější hry a soutěže, rodiče, babička nebo dědeček si mohou dopřát některou z lázeňských procedur. Po celou dobu prázdnin můžete také využívat vyhřívané venkovní koupaliště s výhledem do krajiny.

Dva kilometry od lázní je nejkrásnější ZOO v ČR. Její kouzlo oceníte v každé roční době.

Podívejte se na naši nabídku pobytů a vyberte si ten svůj prázdninový.


Animační program ZDARMA

 

Vydáno: 23. 06. 2022 14:40:00
Chcete získávat nejnovější informace o novinkách v hotelu? Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy. *Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky. Ze zasílaní newsletteru se budete moci kdykoliv odhlásit. Více informací na mailové adrese: newsletter@hotel-kostelec.cz

Sem nic nepište!