Instagram Facebook

Do Lázní Kostelec s příspěvkem FKSP

Ať už toužíte po relaxaci při lázeňských procedurách, nebo si chcete s dětmi užít aktivní dovolenou se sportovním vyžitím, kostelecký lázeňský resort je tady pro vás.

Máte od svého zaměstnavatele nárok na využití příspěvku z Fondu kulturních a sociálních potřeb (FKSP) a přemýšlíte, kam vyrazit na dovolenou? Neváhejte a dopřejte si pobyt v Lázních Kostelec u Zlína. Příspěvek FKSP můžete v Lázních Kostelec využít na jakýkoliv pobyt – vybrat si můžete jednak komfortní hotelové ubytování se snídaní, polopenzí či plnou penzí, ale také je vám k dispozici bohatá nabídka lázeňských pobytů, které zahrnují ubytování, polopenzi a relaxační lázeňské procedury.

Lázeňské pobyty jsou ideální příležitostí k relaxaci kdykoliv v průběhu celého roku. Díky blahodárným procedurám si odpočinete a zároveň dopřejete unavenému organismu potřebnou regeneraci. Celou nabídku lázeňských pobytů si můžete prohlédnout ZDE.

Příspěvek můžete využít také na rodinnou letní dovolenou v Kostelci. Léto se v Lázních Kostelec nese ve znamení relaxace, odpočinku i aktivní dovolené. Hostům je k dispozici venkovní komplex vyhřívaných bazénů i s whirlpoolem, rodiny s dětmi si mohou užít čas strávený v našem dětském koutku, na prolézačkách před hotelovou budovou i při animačním programu pro děti i dospělé. Nabídku a možnost rezervace našich pokojů si můžete prohlédnout ZDE.

Více informací o využití příspěvku FKSP naleznete ZDE.

Fotogalerie

Vydáno: 03. 05. 2023 13:30
Chcete získávat nejnovější informace o novinkách v hotelu? Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy. *Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 10 let. Ze zasílaní newsletteru se budete moci kdykoliv odhlásit. Více informací na mailové adrese: newsletter@hotel-kostelec.cz

Sem nic nepište!