Facebook

Staré filmové melodie

Datum konání: 05. 07. 2020 20:00:00

Herec činohry i filmu, šansoniér a muzikálový herec Jiří Bartoň se představí klientům kosteleckých lázní v recitálu STARÉ FILMOVÉ MELODIE. V pořadu zazní známé písně z ještě známějších filmů. Namátkou jmenujme Půlnoční kovboj, Limonádový Joe, Mučedníci lásky, Ztracená tvář nebo Lásky mezi kapkami deště. Doprovodu u piána se ujme talentovaná Marie Drkulová.  

Akce se uskuteční 5.7.2020 ve 20.00 hodin a hoteloví hosté mají vstup zdarma. 

Ač vystupováním velmi milý a pokorný je Jiří Bartoň, ve filmu jsou mu většinou svěřeny role drsných a necharakterních postav. Mohli jste ho vidět například v seriálech Expozitura, Specialisté nebo Případy prvního oddělení. V činohře se ukazuje ve hrách Rozmarné léto, Kočka na rozpálené plechové střeše nebo Racek. Velké muzikálové role nastudoval pro představení Mastičkář, Leviatan a další.

 

Chcete získávat nejnovější informace o novinkách v hotelu? Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy. *Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky. Ze zasílaní newsletteru se budete moci kdykoliv odhlásit. Více informací na mailové adrese: newsletter@hotel-kostelec.cz

Sem nic nepište!