Facebook

Animátoři v lázních

Začátek: 01. 07. 2019 00:00:00 | Konec: 31. 08. 2019 00:00:00

Neponecháváme nic náhodě a pro vaší skvělou dovolenou uděláme maximum!

Pro celé letní prázdniny jsme pro vás připravili originální animační program pod vedením zkušených a kreativních animátorů. Z pestré nabídky aktivit si vybere každý!


Poskládejte si program pro sebe nebo pro vaše děti tak, jak se vám líbí. Díky přehlednému rozvrhu na každý den i na celý týden, si můžete svůj čas naplánovat tak, aby byli všichni členové rodiny spokojení. Nuda u nás nemá svoje místo. 

Díky atraktivnímu programu pro děti si mohou rodiče svobodně a bez výčitek svědomí vychutnat relaxační a ozdravné lázeňské procedury a po zbytek dne se tak svým ratolestem moci věnovat odpočatí a s láskou. 

Dovolená naplno a bez starostí v Hotelu Lázně Kostelec pro jednotlivce i pro rodiny!

 

Po dobu svého pobytu mohou děti i dospělí sbírat do deníčků Lázeňáčky, které dostanou nejen za účast na animačním programu, ale i za vítězství v určených soutěžních aktivitách.

CELOTÝDENNÍ SOUTĚŽ
Na konci svého pobytu si děti i dospělí mohou vyzvednout jednu z několika skvělých cen, které pro ně hotel nachystal.

 

Přijďte a soutěžte, 
těšíme se na vás!

Chcete získávat nejnovější informace o novinkách v hotelu? Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy. *Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky. Ze zasílaní newsletteru se budete moci kdykoliv odhlásit. Více informací na mailové adrese: newsletter@hotel-kostelec.cz

Sem nic nepište!