Facebook
INFO SET
  • vzduch: 12.66 °C
  • bazén: 27.75 °C


LÉTO JEN BEZ VOUCHERU COVID-LÁZNĚ

 

Vážení klienti,
doposud nám nejsou známé podmínky uplatnění a hlavně vyúčtování podpory 4000 Kč na vaše lázeňské pobyty v programu COVID-Lázně, a proto není možné zpracovávat objednávky.  Je nám to líto, ale není v naší moci přimět úředníky MMR ČR, aby tyto podmínky zvěřejnili včas a srozumitelně, aby nám poskytli záruky, že nám slevu na vaše pobyty dorovnají.

Jelikož s postupem času přibývají spíše další otazníky, než aby se situace vyjasňovala, proto doporučujeme nespoléhat se na sliby státních úředníků, ale objednat si nedotovaný pobyt podle svých představ a v termínu, který vám vyhovuje. Tak si svůj pobyt užijete baz starostí.


Jakmile budeme mít v ruce "Rozhodnutí o poskytnutí dotace" na vaše COVID pobyty, začneme vaše objednávky zpracovávat. Ovšem v žádném případě nebude slevové vouchery možné uplatnit v letním období, a na podzim jen v případě, že stát poskytne záruky na proplacení poskytnutých slev.


Ještě jednou vyzýváme zájemce o pobyt v našich lázních: pakliže chcete mít jistotu, že váš pobyt bude podle vašich představ, vyberte si z bohaté nabídky nedotovaných pobytů.


Vaše případná nespokojenost s fungováním programu COVID-Lázně nás mrzí, ale prosíme, neobracejte svůj hněv proti nám.
Distancujeme se od všech vzniklých problémů, které mají obrovské dopady na klienty a také provozovatele lázní v souvislosti s tímto dotačním porogramem. Domníváme se, že úředníci zodpovědní za přípravu tohoto programu svoji práci nezvládli.

 

Velmi Vám děkujeme za pochopení.

 


  

HOTEL LÁZNĚ KOSTELEC U ZLÍNA

Ráj odpočinku a zdraví nedaleko Zlína

V okouzlujícím předhůří Hostýnských a Vizovických vrchů se nachází hotel a lázně Kostelec. Areál, který poskytuje výjimečné možnosti relaxace, rekreačních sportů a v neposlední řadě ozdravění, je ze Zlína velmi dobře dostupný díky MHD. Příjemný pobyt si zde mohou užít hosté, kteří zavítají pouze do hotelu, ale také hosté, kteří spojí pobyt s lázeňskými službami.

 

Hotel nabízí dvoulůžkové i čtyřlůžkové pokoje a prostorné apartmány. Všechny pokoje jsou vybaveny příslušenstvím, vlastním sociálním zařízením a také možností jedné nebo dvou pohodlných přistýlek. Samozřejmostí je připojení k Wi-Fi a lednice. V přízemí hotelu se nachází nově zrekonstruovaná recepce, kde je hostům navíc k dispozici počítač s připojením k internetu. Dále je v přízemí denní kavárna s plně vybaveným dětským koutkem pro nejmenší hosty, restaurace s terasou, která nabízí podmanivý výhled do okolí, taneční kavárna a dva salonky. Hosté si mohou vybrat z mnoha možností stravování – ať už se rozhodnou pro plnou penzi, polopenzi, nebo pouze snídaně, jistě budou příjemně překvapeni vynikající chutí místní kuchyně. A pro snadnější a rychlejší pohyb po hotelových prostorech je k dispozici výtah. Ke komplexu také náleží bezpečné neplacené parkoviště. Platba kartou je samozřejmostí.

 

 

Okolí komplexu nabízí zajímavá turistická lákadla. Areálem prochází cyklostezka, po které se lze pohodlně dostat do Zlína, nebo také do nedaleké zoologické zahrady ZOO Lešná. Pro zájemce o příjemnou procházku s nádechem historie se nabízí zřícenina hradu Lukov. Ani o další památky není nouze – Květná zahrada a zámek v Kroměříži patří mezi skvosty v každém ročním období, stejně tak zámek ve Vizovicích. Ten se pyšní i přilehlou čokoládovnou.

Připravujeme:  29.9.2020 - Ivo ŠMOLDAS - O všem, ovšem především o ničem

Byvší básník, nakladatelský redaktor a překladatel byl řízením osudu těsně před smrtí překvapivě zavlečen do showbyznysu a rázem se tak ocitl na prknech, která znamenají svět. Ve své talk show vypráví, co mu slina na jazyk přinese, a dbá o to, aby řeč nestála. 

Kalendář akcí

<<Červenec 2020>>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3Pátek, 3. 07 4Sobota, 4. 07 5Neděle, 5. 07
6789101112
1314151617Pátek, 17. 071819
20212223242526
2728293031

Aktuality nejen z našeho hotelu

Léto naplno s celou rodinou u nás v Kosteleci 06.07.2020

Pro celé letní prázdniny jsme pro vás připravili originální animační program.

Podmínky pro uplatnění podpory 02.07.2020

Kolem uplatnění voucheru na slevy 4000 Kč je mnoho otazníků.

Staré filmové melodie 22.06.2020

Herec činohry i filmu, šansoniér a muzikálový herec Jiří Bartoň se představí klientům kosteleckých lázní v recitálu STARÉ FILMOVÉ MELODIE.

Provoz zahájen 26.05.2020

Od 25.5.2020 jsme konečně mohli obnovit provoz v našich lázních.

Velikonoční pobyty 19.01.2020

Zpomalte a využijte velikonoční svátky k odpočinku a relaxaci v našich lázních.

Fotogalerie hotelu

Chcete získávat nejnovější informace o novinkách v hotelu? Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy. *Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky. Ze zasílaní newsletteru se budete moci kdykoliv odhlásit. Více informací na mailové adrese: newsletter@hotel-kostelec.cz

Sem nic nepište!